Odliczanie do wielkiego finału. Zwiastun i fragment 22. odcinka ostatniego sezonu „The Walking Dead”

Od definitywnego zakończenia serialu „The Walking Dead” dzielą nas już tylko trzy odcinki. Po premierze dwudziestego pierwszego epizodu stacja AMC zaprezentowała już widzom zapowiedź dwudziestego drugiego rozdziału, który wyemitowany zostanie w przyszły poniedziałek. Zobaczcie sami.

Ostatni sezon serialu „The Walking Dead” złoży się z 24 odcinków. Finałowa seria została podzielona na trzy części po 8 epizodów. Emisja ostatniej z nich wystartowała w październiku tego roku. W Polsce premiera szóstego epizodu finałowej odsłony odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek 31 października o godzinie 03:30. Dodatkowo odcinek dwudziesty pierwszy pod tytułem „Outpost 22” zostanie pokazany na antenie stacji FOX dzisiaj o godzinie 22:00.

„The Walking Dead” – kiedy premiera nowego odcinka?

Dwudziesty drugi odcinek pod tytułem „Faith” pojawi się na antenie AMC w przyszłą niedzielę, czyli 6 listopada. Równo z premierą w USA, w poniedziałek 7 listopada o godzinie 03:30 będzie można oglądać go na polskim kanale FOX. Odcinek zostanie ponownie wyemitowany o godzinie 22:00.

Po wielkiej bitwie z Szeptaczami i pożarze na Wzgórzu, Maggie z pozostałymi bohaterami będą walczyli o przetrwanie Aleksandrii i wyżywienie rosnącej liczby jej mieszkańców.

W głównych rolach wracają Daryl Dixon (Norman Reedus), Ezekiel (Khary Payton), Carol Peletier (Melissa McBride), Negan (Jeffrey Dean Morgan) i Rosita Espinosa (Christian Serratos).

 

 

zdj. AMC