Oficjalna zapowiedź „Ligi Sprawiedliwości” Snydera od HBO Max

Od wczoraj fani filmowego uniwersum DC Comics żyją wiadomością dotyczącą przyszłorocznej premiery reżyserskiej wersji filmu „Liga Sprawiedliwości”, która trafi na platformę HBO Max. Debiutująca za kilka dni w USA platforma wypuściła właśnie oficjalną zapowiedź długo wyczekiwanej produkcji Snydera. Zobaczcie sami.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Zack Snyder będzie miał okazję zaprezentować widzom swoją wersję pierwszych wspólnych przygód Ligi Sprawiedliwości. Reżyser ogłosił, że pierwotna wizja jego filmu ujrzy światło dzienne w 2021 roku, kiedy zostanie udostępniona widzom serwisu HBO Max. Pierwsza oficjalna zapowiedź Zack Snyder's Justice League” została właśnie udostępniona przez wspomnianą platformę.

HBO Max zadebiutuje 27 maja 2020 roku i w USA będzie kosztowało 14,99 USD miesięcznie. W 2021 roku serwis HBO Max ma zawitać także na rynek międzynarodowy, w tym do Europy i Ameryki Południowej. Jak na razie szczegóły na temat oferty polskiego oddziału HBO Max nie są znane. HBO cały czas nie ujawniło również szczegółów dotyczących jakości materiałów umieszczanych w serwisie Max.

zdj. Warner Bros. / DC Comics