„Oppenheimer” i inne hity: Co czeka na nas w marcu na SkyShowtime?

Marzec na platformie SkyShowtime przyniesie nową porcję serialowych i filmowych premier. W trzecim miesiącu nowego roku platforma przygotowała jedną z największych kinowych premier 2023 roku, produkcję „Oppenheimer”. Jakie seriale i filmy będzie można obejrzeć w marcu na SkyShowtime? Oto lista.

Jaki serial obejrzeć? Kolejne filmowe premiery na SkyShowtime w marcu

SkyShowtime przygotowało na marzec głośne nowości ze świata filmu i seriali. Zacznijmy od tego, że w najbliższym miesiącu do serwisu zawita drugi sezon serialu „The Envoys”, a także thriller historyczny „Mary&George” z Julianne Moore w roli głównej o jednej z najbardziej wyrafinowanych intryg w dziejach angielskiego dworu. Dostępne będą również najnowsze odcinki seriali „HALO”, „Ted”, „The Lovers” i „Women in the Wall”.

Sprawdź też: Disney zrobił nam niespodziankę. Kontynuacja „Vaiany” w tym roku trafi do kin!

Marzec to także głośne filmowe nowości. Wśród nich znajdzie się jeden z największych kinowych hitów zeszłego roku – nominowany do trzynastu Oscarów Oscara „Oppenheimer” w reżyserii Christophera Nolana z Cillianem Murphym, Emily Blunt, Robertem Downeyem Jr. i Mattem Damonem w rolach głównych

Sexy Beast” – premiera 7 marca

co obejrzec na skyshowtime Sexy Beast premiera

James McArdle (Mare z Easttown, Anioły w Ameryce) wciela się w Gala Dove’a, a Emun Elliott (Platforma, The Gold) – w Dona Logana. Grają dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą drobnych złodziejaszków, którzy cieszą się życiem we wschodnim Londynie lat 90. Sarah Greene (Siostry na zabój, Normalni ludzie) gra rolę Deedee Harrison, elektryzującej gwiazdy filmów dla dorosłych, która próbuje przejąć kontrolę nad własnym losem. Na razie jednak pakuje się w kłopoty z powodu romansu z Galem Dove’em. Stephen Moyer (Punkt zapalny, Czysta krew) gra Teddy’ego Bassa – zdradzieckiego gangstera wspinającego się po szczeblach przestępczej kariery, który wciąga do swojej kryminalnej siatki Gala i Dona. Tamsin Greig (Odcinki, Obiady piątkowe) wciela się zaś w patologicznie kontrolującą i budzącą strach starszą siostrę Dona, Cecilię.

Mary&George” – premiera 8 marca

co obejrzec na skyshowtime Mary&George premiera

To serial inspirowany nieprawdopodobną, ale prawdziwą historią Mary Villiers (Julianne Moore), która zadbała o to, żeby jej przystojny i charyzmatyczny syn George (Nicholas Galitzine) uwiódł króla Jakuba I i został jego dzierżącym potężną władzę kochankiem. Dzięki swym szokującym intrygom wywodzący się z biednego środowiska Villiersowie szybko stali się najbogatszymi, najbardziej utytułowanymi i wpływowymi postaciami w historii angielskiego dworu. Królestwo było wtedy zagrożone hiszpańską inwazją, a na ulicach panował chaos, więc gra toczyła się o bardzo wysoką stawkę. Mary & George to odważny dramat historyczny o matce i synu, którzy w śmiały sposób spiskowali, uwodzili i zabijali, żeby znaleźć się w łożu króla Jakuba I i podbić angielski dwór.

The Enoys” – premiera 15 marca

co obejrzec na skyshowtime The Enoys premiera

W 2. sezonie księża Pedro Salinas (Méndez) i Simón Antequera (Silvestre) próbują rozwikłać sprawę tajemniczego morderstwa w klasztorze w hiszpańskiej Galicji. Napięcie między wiarą i kłamstwami zaczyna narastać, gdy trzy niewidome zakonnice stają się świadkiniami rzekomego cudu. Podczas dochodzenia, w które księża zagłębiają się coraz mocniej, w niewyjaśnionych okolicznościach ginie ich gospodarz, Joaquin. Uwikłani w podwójne śledztwo duchowni wkrótce muszą zmierzyć się nie tylko z mistyczną tajemnicą, ale przede wszystkim z przyziemną prawdą na temat dokonanych morderstw. W tym sezonie walka pomiędzy fałszem a wiarą przybiera na sile, tocząc się w emocjonującym akompaniamencie zbrodni, tajemnic i mrożących krew w żyłach zwrotów akcji.

Oppenheimer” – premiera 21 marca

co obejrzec na skyshowtime oppenheimer premiera

Ikona kina, reżyser Christopher Nolan (The Dark Knight Trilogy, Interstellar, Tenet, Inception), nakręcił swój pierwszy dramat biograficzny o genialnym fizyku, J. Robercie Oppenheimerze – jego roli w stworzeniu bomby atomowej i paradoksalnym podjęciu ryzyka zniszczenia świata w celu jego uratowania. W rolę legendarnego naukowca wcielił się Cillian Murphy, któremu na ekranie w tej widowiskowej historii towarzyszy gwiazdorska obsada, m.in. Robert Downey Jr., Matt Damon, Emily Blunt, Josh Hartnett, Florence Pugh, Josh Peck i zdobywca Oscara, Rami Malek.

Spuszczone ze smyczy” – premiera 16 marca

co obejrzec na skyshowtime spuszczone ze smyczy premiera

Mówią, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Ale co, jeśli ten człowiek jest kompletną szują? Czy w takiej sytuacji zamiast psiej przyjaźni nie należy mu się psia zemsta? Porzucony psiak razem z innymi bezpańskimi zwierzakami postanawia zemścić się na paskudnym właścicielu, który się go pozbył. Bohaterom tej komedii, wyprodukowanej przez nagrodzony Oscarem® duet Phila Lorda i Chrisa Millera (Spider-Man: Poprzez multiwersum), głosów użycza plejada gwiazd – w tym Will Ferrell, Jamie Foxx, Will Forte, Randall Park oraz Isla Fisher.

Premiery marca na SkyShowtime:

  • „Sexy Beast” – premiera 7 marca
  • „Mary&George” – premiera 8 marca
  • „The Enoys” – premiera 15 marca
  • „Spuszczone ze smyczy” – premiera 16 marca
  • „Oppenheimer” – premiera 21 marca

zdj. SkyShowtime / Universal Pictures