Oscarowa produkcja trafi w końcu do streamingu! Czekaliśmy na to pół roku

Jedna z najgłośniejszych premier zeszłego roku, która przyniosła Brendanowi Fraserowi statuetkę Oscara, w końcu trafi w Polsce do streamingu. Pod koniec sierpnia do oferty CANAL+ online zawita „Wieloryb”.

Wieloryb” w sierpniu trafi do oferty CANAL+ online

Najnowsza reżyserska produkcja Darrena Aronofsky’ego debiutowała w naszym kinach 17 lutego bieżącego roku, na ponad trzy miesiące po premierze w Stanach Zjednoczonych. Na początku maja trafiła w naszym kraju do serwisów VOD, a teraz wiemy już, kiedy zostanie w końcu przeniesiona do streamingu. Możemy już potwierdzić, że „Wieloryb” pojawi się na platformie CANAL+ online dokładnie 27 sierpnia, a to oznacza, że na pojawienie się w streamingu nastąpi 191 dni po debiucie na dużym ekranie.

Sprawdź też: Kolejna głośna premiera 2022 roku zmierza na HBO Max!

Charlie już od lat żyje na marginesie świata. Uwięziony w małym mieszkaniu przez chorobliwą otyłość. Odrzucony, nie bez powodu, przez swoich bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Wystarczy jednak jeden impuls, jedno spotkanie, by zapalić w nim płomień nadziei na to, że jeszcze nie wszystko stracone. Charlie podejmuje próbę nawiązania dawno utraconego kontaktu z nastoletnią córką. Wie, że czeka go niesłychanie trudne spotkanie. Zdaje sobie sprawę, że ryzykuje utratę ostatniego złudzenia. Gotów jest jednak podjąć to ryzyko z wiarą, że także dla niego jest jeszcze szansa na odkupienie.

zdj. Canal+ Online