Oscarowy reżyser po latach wraca z nowym filmem! Znacie go ze „Spadkobierców” i „Nebraski”

W internecie zadebiutował zwiastun komediodramatu pt. „The Holdovers” z Paulem Giamattim („Billions”) w roli głównej. To nowa produkcja w reżyserii Alexandre'a Payne'a, zdobywcy dwóch Oscarów, którego światowa widownia pokochała za takie tytuły jak „Spadkobiercy”, „Bezdroża” czy „Nebraska”. Sprawdźcie, jak zapowiada się jego kolejny projekt.

Głównym bohaterem filmu jest Paul Hunham (Giamatti), nielubiany nauczyciel prestiżowej szkoły. Jego zadaniem jest nadzorowanie uczniów, którzy z powodu braku rodziny nie mogą wrócić do domu na święta Bożego Narodzenia. Na drodze staje mu szczególnie zbuntowany podopieczny Angus (w tej roli debiutujący Dominic Sessa).

Sprawdź też: Reżyser „Łotra 1” pokaże nam, jak się robi science fiction. Jego nowy film zapowiada się wybornie

Payne wyreżyserował „The Holdovers” (w polskiej wersji językowej film nosić będzie tytuł „Przesilenie zimowe”) na podstawie skryptu podpisanego nazwiskiem Davida Hemingsona (także producent). Firmami związanymi z projektem zostały Miramax i Gran Via Productions. Do kin obraz wprowadzi natomiast Focus Features.

Widzowie amerykańscy zobaczą film 10 listopada. Na ten moment nie posiadamy jeszcze informacji odnośnie polskiej daty premiery.

Zdj. Disney