Oto bohaterowie serialu „Chucky”. Pierwszy plakat nowej odsłony horroru

Serial będący kontynuacją cyklu o Laleczce Chucky doczekał się oficjalnego plakat, na którym możemy zobaczyć głównych bohaterów produkcji.

Akcja serialu osadzona będzie po wydarzeniach z „Kultu laleczki Chucky” z 2017 roku. Produkcja zignoruje wydarzenia ostatniej, kinowej produkcji, w którą nie był zaangażowany twórca oryginału. Serialowa „Laleczka Chucky” ma skupić się na pokazaniu tego, jak mocno na przestrzeni ostatnich lat zmieniło się bycie dzieckiem. Produkcja skupi się między innymi na problemach świata opanowanego przez media społecznościowe. W opisie serialu czytamy:

Życie w pogodnym amerykańskim miasteczku zmienia się w prawdziwy horror, kiedy na podmiejskiej wyprzedaży pojawia się stara lalka. Wkrótce mieszkańcy muszą zmierzyć się z serią przerażających morderstw, które zaczynają ujawniać głęboką hipokryzję i ukryte tajemnice miasteczka. Tymczasem na horyzoncie pojawiają się starzy przyjaciele i wrogowie Laleczki Chucky. Niedługo jego przerażająca tajemnica może wyjść na jaw.

Laleczka Chucky ponownie przemówiła w serialu głosem Brada Dourifa. W produkcji powrócili także Jennifer Tilly jako Tiffany, a także Alex Vincent jako Andy Barclay oraz Christine McCarthy jako Kyle (znana między innymi z „Kultu laleczki Chucky”). W obsadzie są także: Devon Sawa, Zackary Arthur, Teo Briones, Alyvia Alyn Lind i Björgvin Arnarson.

Premierę serialu Laleczka Chucky” zaplanowano na 12 października na antenie stacji Syfy

Chucky serial plakat

zdj. Syfy