Oto idealna Spider-Gwen! Emma Stone rozbudziła nadzieje fanów nowym zdjęciem

Jeśli ktoś miał jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, że Emma Stone nadal pozostaje idealną kandydatką do zagrania Spider-Gwen, to aktorka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości w tej kwestii. Gwiazda dwóch filmów o Niesamowitym Spider-Manie na nowo rozbudziła oczekiwania fanów dotyczące jej powrót do roli Gwen Stacy za sprawą nowej fryzury.

Emma Stone jako Spider-Gwen? Nowa fryzura aktorki rozbudza nadzieje fanów

Wystarczyło jedno zdjęcie, aby Emma Stone do czerwoności rozgrzała środowisko fanów filmowych przygód Spider-Mana. Aktorka wcielająca się w Gwen Stacy, ukochaną Petera Parkera granego przez Andrew Garfielda pojawiła się w dwóch filmach z serii „Niesamowity Spider-Man”. Kilka lat temu, przy okazji zbliżającej premiery produkcji „Bez drogi do domu”, w której doszło do spotkania trzech filmowych Spider-Manów pojawiły się plotki sugerujące, że Stone powróci w nim do roli Gwen, ale ostatecznie, ku rozczarowaniu wielu widzów, do tego nie doszło. Mimo tego nawet po premierze filmu nie ucichły plotki o tym, że aktorka może powtórzyć rolę Gwen Stacy w innej produkcji, a jej nowa fryzura sprawiła, że temat powrócił jak bumerang.

BREAKING NEWS: Będzie podwyżka ceny Disney+ w Polsce! Kiedy i jak mocno zdrożeje abonament?

Wszystko za sprawą zdjęcia, które na Instagramie udostępniła Mara Roszak, stylistka celebrytek, w tym właśnie Emmy Stone. Aktorka zdecydowała się ostatnio na nową fryzurę, którą fani momentalnie połączyli z wizerunkiem komiksowej Spider-Gwen. Zdjęcie stało się viralem w mediach społecznościowych i utwierdziło wielu fanów bohaterki, że aktorka nadal świetnie nadawałaby się do zagrania filmowej superbohaterski z alternatywnego uniwersum. Smaczku wszystkiemu dodaje fakt, że zdjęcie zostało pokazane w sieci w dniu premiery cyfrowej wersji filmu „Spider-Man Poprzez multiwersum”, w którym jedną z głównych ról odgrywa właśnie Spider-Gwen.

emma stone jako gwen stacy.jpg

Podkreślmy jednak, że nowa fryzura Emmy Stone nie została przygotowana na potrzeby żadnego filmu. Nie oznacza to wcale, że aktorka przygotowuje się do powrotu do roli Gwen Stacy, ale otrzymaliśmy przedsmak tego, jak Stone wyglądałby z fryzurą rozpowszechnioną przez bohaterkę animowanych produkcji Sony Pictures.

Przypomnijmy natomiast, że w grudniu 2021 roku pojawiła się plotka sugerująca, że w wytwórni poruszona została już kwestia filmu skupiającego się na Spider-Gwen. Mówiło się wówczas, że przedstawiciele Sony Pictures chcą stworzyć projekt, w którym do roli Gwen Stacy mogłaby powrócić właśnie Emma Stone występująca obok Garfielda w dwóch częściach „Niesamowitego Spider-Mana”. Jak na razie nic jednak nie wskazuje na to, że poczyniono jakiekolwiek kroki w realizacji tego projektu. Póki co bardziej prawdopodobne wydaje się na przykład to, że Stone mogłaby pojawić się w roli Spider-Gwen w ramach krótkiego występu w filmie „Spider-Man. Beyond the Spider-Verse”, choć ponownie jest to tylko spekulacja.

zdj. Paul Smith / depositphotos / Instagram / Sony Pictures