Oto kolejne superbohaterki „The Boys”. Nowe nazwiska w obsadzie czwartego sezonu hitu Amazona

Nowe superbohaterki zasilą szereg dobrze znanych (anty)herosów serialu „The Boys” od platformy Prime Video. Do obsady nadchodzącego, czwartego już sezonu produkcji Amazona dołączyły Valorie Curry („Blair Witch”) oraz Susan Heyward („Poltergeist”). Ponadto Cameron Crovetti (Ryan, czyli ekranowy syn Homelandera) awansował do miana aktora regularnego. Do tej pory jego postać pojawiała się sporadycznie. 

Curry sportretuje superbohaterkę o pseudonimie Firecracker, a Heyward - Sister Sage. Na ten moment nie znamy jeszcze żadnych szczegółów odnośnie nowych postaci. Żadna z nich nie pochodzi z komiksowego pierwowzoru serialu, zatem szukanie informacji w cyklu autorstwa Gartha Ennisa i Daricka Robertsona nie okaże się w tym wypadku pomocne. 

Zdjęcia do czwartego sezonu „The Boys” mają rozpocząć się pod koniec bieżącego miesiąca. Amazon nie poprzestaje na rozwijaniu franczyzy komiksowych „Chłopaków”, bowiem kilka tygodni temu poznaliśmy oficjalny tytuł drugiego z kolei, acz pierwszego aktorskiego spin-offu serialu. Produkcja zatytułowana „GEN V” opowie o amerykańskiej uczelni przeznaczonej dla superbohaterów

Sprawdź też: Amazon rezygnuje z „Dziczy”. Survivalowy thriller anulowany po dwóch sezonach

the-boys-new-casting-min.jpg

Przybliżona data premiery nowego sezonu „The Boys” nie jest jeszcze znana. 

Źródło: Variety / Zdj. Prime Video / Variety