Oto Niebieska Sprawiedliwość. Nowa zapowiedź filmu „Sonic. Szybki jak błyskawica 2”

W związku z zapowiedzianą na przyszły miesiąc premierą filmu „Sonic. Szybki jak błyskawica 2” wytwórnia Paramount Pictures pokazała kolejną zapowiedź filmu. Tym razem twórcy zażartowali sobie z popularnych motywów kina superbohaterskiego.  

Po wydarzeniach z pierwszego filmu Sonic osiedlił się na stałe w Green Hills i zaczyna przyzwyczajać się do życia na Ziemii. Po jakimś czasie jego przyjaciele Tom i Maddie zgadzają się zostawić go samego w domu i wykorzystać wolny czas na upragnione wakacje. Gdy tylko opuszczają swój dom, w mieście zjawia się doktor Robotnik i tym razem ma nowego sojusznika! Złoczyńcy pomaga znany z gier Knuckles, z którym wspólnie wyrusza na poszukiwanie szmaragdu, który jest w stanie tworzyć i niszczyć całe cywilizacje. Aby zapobiec ogromnej katastrofie Sonic łączy siły ze swoim nowym pomocnikiem, Tailsem i rusza w pogoń, aby odnaleźć szmaragd przed Robotnikiem.

Głównych bohaterów produkcji jeszcze raz zagrali Ben Schwartz wracający jako tytułowy Sonic i Jim Carrey wcielający się w głównego złoczyńcę, Dr. Robotnika. Do swoich ról powrócili też James Marsden jako Tom Wachowski, Tika Sumpter jako Maddie Wachowski oraz Lee Majdoub jako Agent Stone. W filmie zadebiutuje natomiast Idris Elba jako Knuckles. Za reżyserię filmu odpowiada Jeff Fowler, twórca pierwszej części.

Premierę filmu „Sonic. Szybki jak błyskawica 2” zaplanowano na 8 kwietnia tego roku.

zdj. Paramount Pictures