Oto pełny zwiastun 2. sezonu serialu „Cruel Summer”. O czym opowie nowa seria? Kiedy premiera?

Do sieci przedostał się pełny zwiastun drugiego sezonu nastoletniego thrillera pt. „Cruel Summer”. W kolejnej serii antologicznej produkcji poznamy losy zupełnie nowych bohaterów. Sprawdźcie, jak zapowiada się następna porcja odcinków.

Historia z pierwszych odcinków „Cruel Summer” toczyła się w ramach trzech różnych czasów akcji w latach dziewięćdziesiątych. Podobną wielowątkowością posługiwać będzie się też sezon drugi. Tak przedstawia się jego fabuła:

Akcja rozgrywa się w malowniczym nadmorskim miasteczku, położonym na północno-zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Seria pokaże historię wzlotów i upadków pewnej intensywnej, młodzieńczej przyjaźni, opowiedzianą w ramach trzech czasów akcji, osadzonych w okolicach roku 2000. Liczne zwroty akcji obracają się wokół wczesnej relacji Megan, Isabelli i Luke'a – tajemnicy miłosnego trójkąta bohaterów, która wpłynęła na całe ich życie.

Sprawdź też: Drugi najdroższy serial w historii bez rekordu oglądalności. „Cytadela” nie pobiła „Pierścieni władzy”

W rolach głównych drugiej serii występują: Lexi Underwood („Małe ogniska”), Sadie Stanley („Kim Kolwiek”) oraz Griffin Gluck („Dorastanie z przytupem”). Nową showrunnerką została Elle Triedman, która ma na swoim koncie pracę nad takimi tytułami jak „Pokojówki z Beverly Hills” czy „Kroniki Shannary”. Za produkcję serialu odpowiadają Entertainment One i Iron Ocean Productions

Debiut 2. sezonu serialu „Cruel Summer” został wyznaczony na 5 czerwca tego roku. Premierową serię polscy użytkownicy mogą obejrzeć za pośrednictwem platformy Prime Video. Na ten moment nie znamy jeszcze polskiej daty premiery nowych odcinków.

Zdj. Freeform