Oto preludium do „Johna Wicka”. Mamy pełny zwiastun serialu „The Continental”

Do sieci trafił pełnoprawny zwiastun serialu pt. „The Continental: Ze świata Johhna Wicka” będącego prequelem serii cenionych filmów o Johnie Wicku. Trzyczęściowa produkcja platformy Peacock zadebiutuje w naszym kraju za pośrednictwem serwisu Prime Video dokładnie tego samego dnia, co w Stanach Zjednoczonych. Sprawdźcie, co czeka nas za drzwiami legendarnego hotelu dla zabójców.

The Continental” otwiera swe wrota. To pierwszy serial ze świata „Johna Wicka

Produkcja odkryje historię tytułowego hotelu, który jest centralnym elementem uniwersum Johna Wicka. Głównym bohaterem serialu jest młody Winston Scott (w filmach gra go Ian McShane). Mężczyzna zostaje wciągnięty w kryminalną rzeczywistość Nowego Jorku lat 70., by zmierzyć się z przeszłością, o której myślał, że jest już za nim. Droga Winstona zawiedzie go przez tajemnicze podziemia, co ostatecznie zaprowadzi go na sam szczyt hotelu.

W roli młodego Winstona obsadzony został Colin Woodell, którego możecie kojarzyć z takich tytułów jak „Stewardessa” czy „The Originals”. Obok niego obsadę serialu „The Continental” tworzą m.in. Ayomide Adeguna jako Charon, Mel Gibson jako Cormac, Mishel Prada jako KD, Jeremy Bobb jako Mayher oraz Ben Robson jako Frankie. Więcej o bohaterach produkcji dowiecie się tutaj

Sprawdź też: Prime Video przygotowało kolejne FILMOWE nowości. Co obejrzymy w sierpniu?

Kiedy premiera serialu „The Continental”? Ile odcinków zobaczymy?

Pierwszy z trzech odcinków serialu The Continental: Ze świata Johhna Wicka zadebiutuje w Polsce na platformie Prime Video już 22 września. Kolejne rozdziały będą debiutowały z tygodniowym odstępem.

Zdj. Peacock