Oto Sebastian Stan jako Donald Trump. Jak oceniacie charakteryzację aktora?

W ubiegłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Sebastian Stan, gwiazdor Marvela i takich produkcji jak „Fresh” czy „Pam i Tommy” zostanie kolejnym aktorem, któremu przypadnie zadanie wcielenia się w Donalda Trumpa. Ekipa nowego filmu trafiła już na plan – na pierwszej fotce zobaczycie jak Stan prezentuje się w charakteryzacji byłego prezydenta USA.

Sebastian Stan przeszedł transformację. W nowym filmie gra młodego Trumpa

W obsadzie produkcji „Student” w reżyserii Alego Abbasiego Stan pojawia się na ekranie obok Jeremy'ego Stronga i Marii Bakalovej. Obiektem zainteresowania irańskiego filmowca będzie młodość kontrowersyjnego polityka i biznesmena. Scenariusz do filmu napisał Gabriel Sherman, autor książki o założycielu FOX News Rogerze Ailesie. Jego książka zainspirowała twórców miniserialu „Na cały głos”, w którym się w główną rolę wcielał się Russell Crowe.

Film o Trumpie zapowiadany jest jako produkcja eksplorująca świat wielkiej władzy i ambicji wypełniony korupcją i oszustwami. Będzie to opowieść o mentorze i jego protegowanym, która przedstawi początki amerykańskiej dynastii. Na ekranie nie zabraknie niezwykłych osobowości, wielu moralnych dylematów i historii o tym, jak walka w tym świecie postrzegana jest przez zwycięzców, a jak – przez przegranych. Na poniższym zdjęciu zobaczycie, jak Sebastian Stan prezentuje się w charakteryzacji byłego prezydenta. Prace zdjęciowe toczą się na terenie Toronto.

Jeremy Strong, aktor znany z serialu „Sukcesja” wcieli się w Roya Cohna, amerykańskiego prawnika i prokuratora, który zyskał rozpoznawalność dzięki angażowi w przesłuchania w sprawie podejrzeń amerykańskich obywateli o współpracę z komunistami. Pod koniec lat 70. ubiegłego wieku stał się mentorem TrumpaMaria Bakalova mająca w dorobku role w filmach „Borat 2” i „Bodies Bodies Bodies” przedstawi Ivanę Trump, byłą małżonkę Trumpa.

zdj. Hulu