Padł ostatni klaps na planie 4. sezonu „The Boys”. Jeffrey Dean Morgan i Karl Urban na nowej fotce

W Toronto dobiegły końca prace na planie następnych odcinków antysuperbohaterskiego serialu „The Boys”. Wraz z zamknięciem fazy zdjęciowej w sieci ukazało się kilka zakulisowych fotek z gwiazdami serii.

Zdjęcia do czwartego sezonu „The Boys” zakończone. Kiedy premiera?

Na ostatnich fotkach z planu hitowego serialu Amazon Prime Video pojawiają się Jack Quaid, Karen Fukuhara (pozujący wraz z twórcą serii, Erikiem Kripkiem) oraz Jeffrey Dean Morgan i Karl Urban. Prace zdjęciowe do czwartego sezonu toczyły się jeszcze od sierpnia 2022. Premiery nowych możemy spodziewać się jednak dopiero w końcówce tego roku bądź w pierwszych miesiącach roku 2024.

Sprawdź też: Elizabeth Olsen wróci jako Scarlet Witch? Bohaterka ma odegrać kluczową rolę w „Avengers 5”.

Do obsady czwartego sezonu dołączyli Simon Pegg, powracający raz jeszcze do roli ojca Hughiego CampbellaRosemarie DeWitt („Schody”), która zagra matkę Hughiego, Bob Benedict („Supernatural”), Elliot Knight („Kolor z przestworzy”), Valorie Curry („Blair Witch”) i Susan Heyward („Poltergeist”). W głównych rolach powracają oczywiście Quaid, Urban, Erin Moriarty i Chace Crawford.

Przypomnijmy, że jeszcze od połowy 2022 roku mówi się, że „The Boys” potrwa łącznie pięć sezonów. O takiej liczbie rozdziałów popularnej serii wspomniał też kiedyś sam Kripke – w 2020 roku, podczas sesji Q&A, showrunner przyznał, że pomysłów na „The Boys” powinno starczyć mu właśnie na zrealizowanie pięciu serii. 

The-Boys-Jeffrey-Dean-Morgan-Karl-Urban.JPG

zdj. Prime Video