Pamiętacie jeszcze ten serial? Podbił serca widzów i zniknął na 4 lata. Teraz POWRÓCIŁ!

Pamiętacie jeszcze o takim serialu jak Dobry Omen” będącego adaptacją powieści o tym samym tytule autorstwa Neila Gaimana, twórcy „Sandmana” i Terry'ego Pratchetta odpowiadającego za legendarny „Świat Dysku”? Produkcja debiutująca w 2019 roku została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków i widzów, a teraz powraca po czterech latach z drugim sezonem.

Serial „Dobry Omen” wrócił i jest w dobrej formie!

Pierwszy sezon debiutujący w maju 2019 roku był pełną adaptacją powieści Gaimana i Pratchetta, ale po dobrym przyjęciu serialu Amazon zdecydował się na kontynuowanie przygód głównych bohaterów. Na nowe odcinki musieliśmy jednak czekać ponad cztery lata! Pierwszy odcinek drugiego sezonu zadebiutował jednak wreszcie na platformie Prime Video, więc jeśli stęskniliście się za agentem piekła i towarzyszącym mu aniołem, to możecie już brać się za oglądanie drugiego sezonu Dobrego Omenu”. Wygląda na to, że serial wrócił w dobrej formie, bo na serwisie Rotten Tomatoes zebrał aż 92% pozytywnych recenzji – przy 24 tekstach. Dobrzy wygląda też średnia ocena wynosząca 7,40 w dziesięciostopniowej skali.

Uwaga! Pamiętajcie, że jeśli jeszcze nie korzystaliście z serwisu Prime Video, to otrzymacie 30 dni darmowego okresu próbnego. Po jego zakończeniu możecie skorzystać z rocznej subskrypcji, która wynosi tylko 49 zł.

dobry omen sezon 2 oceny-min.png

Sprawdź też: Prawie 100 filmów do obejrzenia ZA DARMO. Na Prime Video pojawił się nowy katalog.

sześcioodcinkowym sezonie drugim dwaj bohaterowie, Crowley (David Tennant) i Aziraphale (Michael Sheen), spróbują powrócić do życia codziennego pośród śmiertelników w londyńskim Soho. Choć dopiero co udaremnili nadejście Apokalipsy, nieoczekiwany posłaniec szybko wpędzi ich w kolejną przygodę. Na progu antykwariatu zbuntowanego anioła Azirafala zjawia się nagi archanioł, który nie pamięta, kim jest ani jak się tu dostał, co bardzo komplikuje życie Azirafala i emerytowanego demona Crowleya. Zarówno Niebo jak i Piekło desperacko poszukują zbiega. Sprawy przyjmują jeszcze groźniejszy obrót, gdy Crowley i Azirafal próbują swatać ludzi, w przeszłości i w teraźniejszości.

 

zdj. Adrián Vidal / Depositphotos.com