Pamiętacie serię „Moje wielkie greckie wesele”? Trzecia odsłona cyklu rom-comów zadebiutuje w tym roku

Dystrybutor Focus Features opublikował zwiastun filmu „Moje wielkie greckie wesele 3”. Kolejna odsłona popularnych komedii romantycznych zadebiutuje na ekranach kin już w tym roku. Czego możemy spodziewać się po tym tytule?

 „Moje wielkie greckie wesele” po raz trzeci. Co wiemy o nowym filmie?

Nia Vardalos (ekranowa Toula) powraca jako scenarzystka i po raz pierwszy pełni funkcję reżyserki. Wraz z aktorką na ekran powrócą m.in. John Corbett, Louis Mandylor, Elena Kampouris, Maria Vacratsis, Andrea Martin i Joey Fatone. Do obsady dołączyło kilka nowych twarzy, w tym przedstawiciele młodego pokolenia rodziny Portokalos — Elias Kacavas i Melina Kotselou. Obraz będzie śledził losy familii podczas podróży do Grecji na spotkanie rodzinne.

Debiutancka odsłona serii z 2002 roku okazała się jedną z najbardziej kasowych komedii romantycznych wszech czasów, w ciągu roku kalendarzowego zarabiając 368 milionów dolarów na całym świecie. Film został oparty na jednoosobowej sztuce Vardalos, która opowiadała o młodej Amerykance z greckimi korzeniami szukającej miłości.

Sprawdź też: FILM W FILMIE W RAMACH FILMU: Produkcje z kinem w roli głównej

„Moje wielkie greckie wesele 3” – kiedy premiera filmu?

Sukces pierwszego filmu przyczynił się do wydanego rok później serialu pt. „Moje wielkie greckie życie”, kinowego sequela z 2016 roku, a także oscarowej nominacji w kategorii Najlepszy scenariusz oryginalny dla Vardalos. Na stanowiska producenckie po raz kolejni powrócili Gary Goetzman, Paul Brooks, Scott Niemeyer wraz z Tomem Hanksem i Ritą Wilson

Debiut filmu „Moje wielkie greckie wesele 3” wyznaczono na 8 września tego roku. Data obejmuje również nasz kraj.

Źródło: Focus Features / Variety / Zdj. Focus Features