Paradoks Cloverfield na DVD i Blu-ray - przegląd ofert i specyfikacja

13 lutego do sklepów trafią wydania Blu-ray i DVD z filmem Paradoks Cloverfield, w którym główne role zagrali Elizabeth Debicki, David Oyelowo, Chris O’Dowd i Daniel Brühl. We wpisie prezentujemy Wam przegląd ofert na wszystkie z wydań oraz ich specyfikacje.

Na naszym rynku dystrybucją  filmu zajmuje się Imperial CinePix, który przygotował dla fanów dwa wydania z filmem. Do sprzedaży trafią: jednopłytowe wydanie DVD w plastikowym opakowaniu oraz jednopłytowe wydanie Blu-ray również w plastikowej edycji.

Na płytach Blu-ray z filmem znajdziemy oryginalną ścieżkę dźwiękową w formacie Dolby Atmos oraz polskiego lektora w systemie Dolby Digital 5.1. Nie zabraknie także polskich napisów.

O filmie

Pełen tajemniczości thriller science-fiction, w którym mistrz gatunku, producent J.J. Abrams przenosi widza w świat Cloverfield głębiej niż kiedykolwiek wcześniej. Orbitując wokół Ziemi znajdującej się u progu niszczycielskiej wojny energetycznej, naukowcy przygotowują się do przetestowania urządzenia, które może zapewnić nieograniczoną moc... lub uwięzić ich w przerażającej alternatywnej rzeczywistości. W rolach głównych występują Gugu Mbatha-Raw, David Oyelowo, Daniel Brühl i Chris O'Dowd. „Paradoks Cloverfield” to prawdziwa podróż w nieznane.

Paradoks Cloverfield Blu-ray - opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Paradoks Cloverfield DVD - opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Materiały dodatkowe

  • Things Are Not As They Appear: The Making of The Cloverfield Paradox (1080p, 14:23)
  • Shepard Team: The Cast (1080p, 14:48)

Specyfikacja wydania

Dystrybucja

Imperial CinePix

Data wydania

13.02.2019

Opakowanie

Amaray

Czas trwania [min.]

102

Liczba nośników

1

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 2.40:1

Dźwięk oryginalny

Dolby Atmos angielski

Polska wersja

Dolby Digital 5.1 (lektor) i napisy

źródło: zdj. Imperial CinePix / zdj.