Paramount opóźnia kolejną głośną produkcję. „Ciche miejsce 3” z nową datą

W obliczu zagrożenia dla przemysłu kinowego ze strony rozprzestrzeniającego się wariantu Omicron, Paramount Pictures podjęło decyzję o przesunięciu daty premiery kolejnego przyszłorocznego widowiska. Nowe miejsce w grafiku na rok 2023 odnalazło właśnie „Ciche miejsce 3”.

Przypomnijmy, że do świata wykreowanego w klimatycznych dreszczowcach Johna Krasinskiego mieliśmy powrócić jeszcze w marcu 2023. Niestety, w ramach nowego kalendarza, premiera trzeciego „Cichego miejsca” odbędzie się niemal pół roku później, a dokładnie 22 września. Wczoraj Paramount zdecydował się też na przeniesienie premiery siódmej odsłony „Mission: Impossible”.

Sprawdźcie też: Premiera „Mission: Impossible 7” ponownie opóźniona. Film dopiero w 2023 roku!

Za kamerą „Cichego miejsca 3” stanie Michael Sarnoski, który zastąpił na stanowisku reżysera Jeff NicholsaSarnoski zaistniał w świecie kina zaledwie kilka miesięcy temu za sprawą filmu „Świnia”, w którym główną rolę zagrał Nicolas Cage. O samym projekcie nie wiemy nie wiemy na razie zbyt wiele, ale jego zadaniem będzie poszerzenie świata stworzonego przez Johna Krasinskiego w dwóch dotychczasowych odsłonach. Wygląda jednak na to, że film nie będzie trzecią odsłoną głównej serii, a raczej jej spin-offem. Film ma zostać oparty na pomyśle Krasinskiego, który będzie nadzorował prace na planie jako producent (obok między innymi Michaela Baya).

źródło: Bloody Disgusting / zdj. Paramount Pictures