Paramount+ wskrzesi „Zabójcze umysły”

Kolejny tytuł z katalogu ViacomCBS doczeka się wznowienia. Zgodnie z najnowszymi informacjami, drugie życie otrzymać ma seria „Zabójcze umysły”, która dobiegła końca w zeszłym roku. Serial ma na koncie piętnaście sezonów. Wznowienie ma zostać oficjalnie zapowiedziane w tym tygodniu podczas spotkania inwestorów Paramount+.

W ramach nowej inkarnacji „Zabójczych umysłów”, do serii ma powrócić dotychczasowa showrunnerka i producentka wykonawcza Erica Messer. Na chwilę obecną nie wiemy, kto z oryginalnej obsady pojawi się w kolejnych sezonach. „Zabójcze umysły” były jednym z czołowych elementów ramówki stacji CBS. Serial kryminalny, oryginalnie stworzony przez Jeffa Davisa, doczekał się też dwóch spin-offów. 

Przypomnijmy, że wraz z ujawnieniem nowej usługi (jeszcze w zeszłym roku), przedstawiciele korporacji ViacomCBS zdradzili kilka spośród oryginalnych produkcji szykowanych z myślą o debiucie Paramount+. Do subskrybentów trafi między innymi serial przybliżający kulisy powstawaniaOjca chrzestnegoFrancisa Forda Coppoli.

Rozwijanie platformy CBS All Access, która wkrótce przekształci się w Paramount+ rozpoczęto jeszcze początkiem zeszłego roku, gdy do oferty usługi trafiło więcej produkcji będących niebezpośrednią własnością Viacom. Na Paramount+ będzie można zobaczyć między innymi seriale „Twilight Zone”, „Star Trek: Discovery” i „Star Trek: Picard”.

źródło: Hollywood Reporter / zdj. CBS