Patrick Stewart i Stephen Colbert w nowej reklamie platformy Paramount+

Paramount Pictures przygotowało nową reklamę dla swojej usługi streamingowej. W efektownej zajawce pojawili się między innymi Trevor Noah, James Corden, Stephen Colbert i Patrick Stewart. Zgodnie z zapowiedziami Paramount+ trafi do pierwszych użytkowników już 4 marca. Platforma zadebiutuje tylko w Stanach Zjednoczonych i krajach Ameryki Łacińskiej, ale ViacomCBS zakłada powolne wprowadzenie jej na rynkach międzynarodowych. 

Przypomnijmy, że wraz z ujawnieniem nowej usługi (jeszcze w zeszłym roku), przedstawiciele korporacji zdradzili kilka spośród oryginalnych produkcji szykowanych z myślą o debiucie. Do subskrybentów trafi między innymi serial przybliżający kulisy powstawaniaOjca chrzestnegoFrancisa Forda Coppoli. Produkcja nosi nazwę „The Offer”. Scenariusz autorstwa Lesliego Greifa i Michaela Tolkina został oparty na doświadczeniach nominowanego do Oscara producenta, Ala Ruddy'ego. Ruddy był jedną z kluczowych postaci odpowiedzialnych za pierwszy z filmów, wraz z Coppolą, Bobem Evansem i Mario Puzo. Na „The Offer” złoży się dziesięć odcinków

Kolejną oryginalną produkcją zmierzającą do oferty usługi będzie szpiegowski dramat Taylora Sheridana („Yellowstone”). Oparty na faktach serial „Lioness” opowie o młodym żołnierzu biorącym udział w sekretnej operacji CIA. Bohater musi nawiązać relację z córką terrorysty i tym samym zdobyć zaufanie organizacji. Z kolei seria „Behind the Music” będzie rewizją popularnego cyklu MTV o tym samym tytule, w ramach którego zaprezentowane zostaną sylwetki czterdziestu najsłynniejszych artystów muzycznych ostatnich czterdziestu lat. Do widzów trafi też między innymi „The Real Criminal Minds”, dokument oparty na hitowej serii CBS oraz reboot serii komediowej „The Game”. 

Rozwijanie platformy CBS All Access rozpoczęto jeszcze początkiem zeszłego roku, gdy do oferty usługi trafiło więcej produkcji będących niebezpośrednią własnością Viacom. Na Paramount+ będzie można zobaczyć między innymi seriale „Twilight Zone”, „Star Trek: Discovery” i „Star Trek: Picard”. Pomiędzy oryginalnymi produkcjami znalazł się też spin-off „SpongeBoba Kanciastoportego” i aktorski reboot serialu komedowiego „iCarly”.

zdj. Paramount