Patrick Wilson i Vera Farmiga w pierwszym zwiastunie horroru „Obecność 3: Na rozkaz diabła”

Zgodnie z zapowiedziami, studio Warner Bros. udostępniło w sieci pierwszy zwiastun wyczekiwanej przez fanów horroru „Obecności 3: Na rozkaz diabła”, w której do swoich ról powrócą Patrick Wilson i Vera Farmiga. 

Trzecia część serii „Obecność” będzie wyraźnie wyróżniała się na tle poprzednich odsłon franczyzy. Fabuła filmu oparto na prawdziwej historii człowieka, który został oskarżony o morderstwo, ale w trakcie procesu twierdził, że w chwili popełnienia zbrodni był opętany.

Horror „Obecności 3: Na rozkaz diabła” opowie budząca grozę historia przerażającego morderstwa i nieznanych złych mocy. Wstrząsnęła ona nawet doświadczonymi badaczami spraw paranormalnych Edem i Lorraine Warrenami. Ten jeden z najbardziej zdumiewających przypadków w ich karierze zaczyna się od walki o duszę młodego chłopca. Wkrótce małżeństwo staje w obliczu czegoś, z czym jeszcze nie miało do czynienia. Dochodzi do bezprecedensowego procesu. Po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych podejrzany o morderstwo broni się, twierdząc, że był opętany przez demona.

Obsada i data premiery filmu „Obecność 3: Na rozkaz diabła”

Nad scenariuszem do „Obecności 3” pracował David Leslie Johnson, który odpowiadał za historię do drugiej części serii. W głównych rolach powrócą Vera Farmiga i Patrick Wilson. W obsadzie znaleźli się także Ruairi O'Connor, Sarah Catherine Hook i Julian Hilliard.

Film Obecność 3: Na rozkaz diabłamiał trafić do kin już we wrześniu zeszłego roku, ale ze względu na epidemię koronawirusa studio przesunęło datę premiery na 4 czerwca 2021.  Za kamerą trzeciej części stanął Michael Chaves („Topielisko. Klątwa La Llorony”).

zdj. Warner Bros.