Paul Mescal debiutuje jako piosenkarz w utworze kompozytora „Sukcesji”. Oto nowy kawałek z „Carmen”

Sony zamieściło w sieci pełną wersję piosenki „Slip Away”, napisanej specjalnie do filmowej wersji opery Georges'a Bizeta pod tytułem „Carmen”. Kompozytorem ścieżki dźwiękowej do muzycznego widowiska jest Nicholas Brittel, którego prace możecie znać z takich produkcji jak „Andor” czy „Sukcesja”. Nowy utwór wykonał gwiazdor filmu, Paul Mescal („Aftersun”).

Paul Mescal śpiewa „Slip Away

Film reinterpretujący libretto XIX-wiecznej opery i fabułę oryginalnej noweli Prospera Mérimée opowie historię tytułowej Carmen (w tej roli Melissa Barrera), niezależnej kobiety, która postanawia zbiec z Meksyku po tym, jak jej matka zostaje na jej oczach brutalnie zamordowana. W drodze do granicy z USA i dalej – do Los Angeles, bohaterka przeżywa serię niebezpiecznych incydentów, w tym pełną przemocy konfrontację z przygranicznymi strażnikami

Sprawdź też: 5 nowości do obejrzenia w weekend. Te tytuły warto sprawdzić na Netfliksie i innych platformach.

Obok Mescala i Barrery na ekranie pojawią się m.in. Rossy de Palma, The D.O.C., Benedict Hardie, Richard Brancatisano i Elsa Pataky. Scenariusz sporządzili Alexander Dinelaris („Birdman”), Loïc Barrère i Benjamin Millepied (będący również reżyserem produkcji).

Za oceanem premiera „Carmen” odbywa się jeszcze dzisiaj. 

Zdj. Sony