Październik na Disney+ będzie pełen emocji! Lista serialowych i filmowych nowości!

Na październik Disney+ przygotowało bogatą ofertę nowych filmów i seriali, które zaspokoją różne gusta i zainteresowania. Miłośnicy Marvela będą mogli śledzić dalsze losy bohaterów w nowych odcinkach serialu „Loki”, a także obejrzeć kolorową wersję film „Wilkołak nocą”. Jeśli szukacie emocji i strachu, Disney+ ma dla was kilka propozycji grozy przygotowanych specjalnie z okazji Halloween. Dla tych, którzy wolą spędzić czas z rodziną, Disney+ przygotował też kilka filmów i animacji, które zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Oto lista premier, które czekają na was w Disney+ w październiku.

Październik na Disney+  miesiącem wielkich premier! Marvel, horror i animacje

Październik będzie miesiącem pełnym atrakcji na platformie Disney+. Wśród nowości znajdą się zarówno klasyczne, jak i nowoczesne propozycje dla każdego widza. Już na początku miesiąca do oferty serwisu trafi „Nawiedzony dwór” goszczący jeszcze latem tego roku na ekranach kin. To filmowa adaptacja jednej z najpopularniejszych atrakcji w parkach Disneya opowiadająca o przygodach mieszkańców pewnego domu, którzy, chcąc pozbyć się niechcianych współlokatorów z zaświatów, zatrudniają zwariowaną ekipę tak zwanych ekspertów od zjawisk nadprzyrodzonych, wróżbitki z francuskiej dzielnicy i zgryźliwego historyka.

Od 6 października będziemy mogli natomiast oglądać drugi sezon „Lokiego” i śledzić tym samym kolejne przygody tytułowego bohatera, który podróżuje przez czas i przestrzeń, próbując naprawić swoje błędy. W drugim sezonie Loki będzie musiał stawić czoła nowym zagrożeniom, a także odkryć prawdę o swoim pochodzeniu. W pierwszej połowie miesiąca pojawi się też „Gęsia skórka”, serialowa wersja kultowej serii książek dla dzieci i młodzieży autorstwa R.L. Stine’a.

ANNUAL_BREADTH_UPDATE_DIS_Display_970x250_V2-PL (1).jpg

Nawiedzony dwór – 4 października

nawiedzonydwor_c47fe247 kopia-min.jpg

Inspirowany klasyczną atrakcją parku rozrywki „Nawiedzony dwór” opowiada historię samotnej matki Gabbie (Rosario Dawson), która odkrywa, że dom, w którym mieszkają z synem, jest nawiedzony przez napastliwe duchy. Licząc, że uda się jej przywrócić rodzinny spokój, Gabbie zbiera ekipę rzekomych specjalistów od duchów, którzy mają pomóc wypędzić z domu nadprzyrodzone istoty. „Nawiedzony dwór” to jednocześnie film akcji, film przygodowy i komedia. Występują w nim znani aktorzy – LaKeith Stanfield, Tiffany Haddish, Owen Wilson, Danny DeVito, Dan Levy, Jamie Lee Curtis i Jared Leto. Scenariusz napisała Katie Dippold, a wyreżyserował go Justin Simien. Produkcją zajęli się Dan Lin i Jonathan Eirich, a produkcją wykonawczą Nick Reynolds i Tom Peitzman.

Dear Mama – 4 października

dearmama_bff6ef6f kopia-min.jpg

„Dear Mama” to bardzo osobista pięcioodcinkowa seria, która przeczy konwencjom tradycyjnej opowieści dokumentalnej, przedstawiająca pouczającą historię matki i syna, Afeni i Tupaca. Afeni Shakur była rewolucjonistką, intelektualistką i głosem ludu. Stała się ulubienicą feministek w latach 70. i przywódczynią ruchu wśród męskiego środowiska Partii Czarnych Panter. Tupac był raperem i poetą, politycznym wizjonerem i filozofem, który dał się poznać jako jeden z największych artystów rapowych wszech czasów. Ich historia to opowieść o możliwościach i sprzecznościach w Stanach Zjednoczonych od czasów rewolucyjnego zapału do najbardziej wyrazistej dekady kultury hiphopowej.

Loki sezon 2 - 6 października

ae07b11c09f77e5ca4519d07ce21febd_4096x2730_928660dc kopia-min.jpg

Drugi sezon serialu „Loki” Marvel Studios rozpoczyna się po szokującym finale pierwszego, w którym Loki znalazł się w walce o duszę z Agencją Ochrony Chronostruktury (AOC). Wraz z Mobiusem, Hunterem B-15 i zespołem nowych i powracających postaci, Loki dryfuje po stale rozszerzającym się i coraz bardziej niebezpiecznym multiwersum w poszukiwaniu Sylvie, sędzi Renslayer, Panny Minutki i prawdy o tym, co to znaczy posiadać wolną wolę i życiowy cel.

Gęsia skórka – 13 października

gesiaskorka_5102cafd kopia-min.jpg

Zainspirowany bestsellerową serią książek R.L. Stine'a, serial „Gęsia skórka” śledzi grupę pięciu licealistów z małego miasteczka Port Lawrence, którzy odkrywają mroczne sekrety związane z tragiczną śmiercią nastoletniego chłopca o imieniu Harold Biddle przed trzema dekadami. Po zorganizowaniu imprezy Halloween w starym domu Biddle'ów, nastolatkowie znajdują się w nowej, nawiedzonej rzeczywistości, w której muszą zjednoczyć siły, aby uratować miasto, dowiadując się czegoś o sobie i przeszłości swoich rodziców.

Premiery Disney+ w październiku:

 • Nawiedzony dwór – 4 października
 • Dear Mama – 4 października
 • Loki sezon 2 - 6 października
 • Jimmy Chin: Na granicy wytrzymałości – 11 października
 • The Boogeyman – 11 października
 • Gęsia skórka – 13 października
 • Było sobie studio – 16 października
 • Potwór we mnie – 18 października
 • Coleen Rooney – 18 października
 • Wilkołak nocą” w kolorze – 20 października
 • Wspaniała Petey – 25 października
 • Sycylijskie lwy – 25 października
 • Trap Jazz – 27 października
 • LEGO Marvel Avengers: Czerwony alarm – 27 października

zdj. Disney