Pedro Pascal i Ben Mendelsohn obsadzeni w nowym filmie twórców „Kapitan Marvel”. O czym opowie „Freaky Tales”?

Duet odpowiedzialny za pierwszą odsłonę widowiska „Kapitan Marvel”, Ryan Fleck i Anna Boden, kompletuje obsadę swojego nowego filmu. W produkcji zatytułowanej „Freaky Tales”, opowiadającej cztery powiązane z sobą opowieści osadzone w Oakland w końcówce lat 80. ubiegłego wieku, pojawią się Pedro Pascal („The Mandalorian”) i Ben Mendelsohn („Outsider”).

Opisywane jako oryginalny i immersyjny film „Freaky Tales” opowie historie inspirowane dzieciństwem Flecka, spędzonym w środkowo-zachodniej Kalifornii. Każda z czterech nitek fabuły wprowadzi grupę oryginalnych postaci, wykorzysta rzeczywiste lokacje i historyczne wydarzenia („niektóre prawdziwe, niektóre zmyślone” – czytamy na łamach Deadline). 

Role, które w filmie zagrają dwaj główni gwiazdorzy nie zostały jeszcze ujawnione. Wiemy natomiast, że na ekranie pojawią się również Jack Champion („The Night Sitter”, „Where Are You, Bobby Browning?”), Angus Cloud („Euforia”, „Młodość w North Hollywood”), Dominique Thorne („Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, „Judasz i Czarny Mesjasz”), Keir Gilchrist („Całkiem zabawna historia”, „Coś za mną chodzi”) i Michelle Farrah Hwang („Szybcy i wściekli 7”, „Love Arcadia”). 

Obsada-Freaky-Tales.jpg

Pedro Pascal, Ben Mendelsohn, Jay Ellis, Jack Champion, Angus Cloud, Dominique Thorn (zdj. Deadline)

Sprawdź też: Mister Terrific trafi do DCEU? James Gunn sugeruje debiut nowego superbohatera. W jakim projekcie go zobaczymy?

Za finansowanie filmu odpowie wytwórnia eOne. Nad realizacją czuwać będą Jillian Share, Jen Gorton i Chanel Vidal. Producentami wykonawczymi zostali między innymi Charles D. King i James F. Lopez. Za oprawę muzyczną odpowie laureat nagrody Grammy, pochodzący z Oakland piosenkarz Raphael Saadiq

Na chwilę obecną nie ujawniono, kiedy ruszą prace zdjęciowe

Źródło: Deadline / zdj. Deadline / Disney