Pedro Pascal zagra w Marvelu?! Aktor o krok od zagrania w „Fantastycznej czwórce”

Mamy potwierdzenie kolejnego głośnego transferu zbliżającego się do Marvela. Z Hollywood docierają do nas informacje, że casting do Fantastycznej czwórki” w końcu przyniósł pierwszy konkret. Główną rolę w nowej superbohaterskiej produkcji negocjuje Pedro Pascal, gwiazdor hitowych seriali HBO i Disneya.

Pedro Pascal w Marvelu!? Aktor o krok od głównej roli w „Fantastycznej czwórce”

Od miesięcy czekamy na wieści dotyczące obsady filmu o Fantastycznej Czwórce, który Marvel planuje na maj 2025 roku. Z główną rolą na poszczególnych etapach castingu łączonych było już wielu rozpoznawalnych gwiazdorów takich jak Diego Luna, Penn Badgley, Matt Smith, czy nawet Adam Driver. Ostatecznie rola Reeda Richardsa została zaoferowana innemu aktorowi. Marvel chciał, aby w filmie wystąpił nie kto inny jak Pedro Pascal.

Aktor znany ostatnio z serialu The Last of Us” znany jest także z roli w „Grze o Tron” i produkcji  „The Mandalorian” zaakceptował ofertę i jest o krok od podpisania umowy na zagranie lidera popularnego zespołu! Kluczowe w przypieczętowaniu kontraktu będzie pogodzenie harmonogramu prac na planie z aktualnym grafikiem Pascala.

Jedno ze źródeł sugerowało, że aktor miałby wcielić się nie w lidera Fantastycznej czwórki, a głównego złoczyńcy filmu, czyli Galactusa, ale finalnie potwierdzono, że Pascal ma zagrać jednak Reed Richardsa. Jako potencjalne gwiazdy filmu wymieniało się ostatnio Vanessę Kirby (Sue Storm), Josepha Quinna (Johnny Storm) oraz Ebona Moss-Bachracha.

źródło: DiscussingFilm / zdj. Kathy Hutchins / depositphotos / Marvel