Penélope Cruz i Antonio Banderas ponownie razem. Zdjęcia z komedii „Boscy” o grzeszkach show-biznesu

Penélope Cruz i Antonio Banderas ponownie łączą siły na dużym ekranie. Duet hiszpańskich aktorów wystąpił w komedii „Boscy” opowiadającej o świecie filmu i wszystkich grzeszkach show-biznesu. Produkcja znalazła się w Konkursie Głównym 78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji.

Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez). Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier. Pytanie tylko, kto z nich pozostanie na placu boju, kiedy po raz pierwszy wybrzmi słynne: „Kamera i… akcja!”?

Za scenariusz i reżyserią filmu odpowiadają Mariano Cohn, Gastón Duprat („Honorowy obywatel”, „Moje arcydzieło”, „Sąsiad”). W obsadzie produkcji są także: Irene Escolar („Mroczna Argentyna”, „Wilcza skóra”) oraz Melina Matthews („Megan Leavey”, „Przywróceni”). Premierę filmu „Boscy”  zaplanowano w polskich kinach na 13 maja.

BOSCY_fot. Samantha Lopez (4)-min.jpg

BOSCY_fot. Samantha Lopez (3)-min.jpg

BOSCY_fot. Samantha Lopez (2)-min.jpg

BOSCY_fot. Samantha Lopez (1)-min.jpg

BOSCY_fot. Manolo Pavon (11)-min.jpg

BOSCY_fot. Manolo Pavon (12)-min.jpg

BOSCY_fot. Manolo Pavon (9)-min.jpg

BOSCY_fot. Manolo Pavon (10)-min.jpg

BOSCY_fot. Manolo Pavon (8)-min.jpg

BOSCY_fot. Manolo Pavon (7)-min.jpg

BOSCY_fot. Manolo Pavon (5)-min.jpg

BOSCY_fot. Manolo Pavon (3)-min.jpg

BOSCY_fot. Manolo Pavon (4)-min.jpg

BOSCY_fot. Manolo Pavon (1)-min.jpg

BOSCY_fot. Manolo Pavon (2)-min.jpg

BOSCY_fot. Manolo Pavon (6)-min.jpg

źródło: Kino Świat / zdj. Manolo Pavon / Samantha Lopez