Penélope Cruz i Antonio Banderas w zwiastunie komedii „Boscy” o grzeszkach show-biznesu

Penélope Cruz i Antonio Banderas zagrali razem w kolejnej filmowej produkcji. Hiszpański duet wcielił się w głównych bohaterów komedii „Boscy” opowiadającej o świecie filmu i wszystkich grzeszkach show-biznesu. Zobaczcie polski zwiastun.

Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez). Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier. Pytanie tylko, kto z nich pozostanie na placu boju, kiedy po raz pierwszy wybrzmi słynne: „Kamera i… akcja!”?

Film do własnego scenariusza wyreżyserowali Mariano Cohn oraz Gastón Duprat („Honorowy obywatel”, „Moje arcydzieło”, „Sąsiad”). W filmie zagrali także: Irene Escolar („Mroczna Argentyna”, „Wilcza skóra”) oraz Melina Matthews („Megan Leavey”, „Przywróceni”). Premiera produkcji „Boscy”  odbędzie się w polskich kinach 13 maja.

źródło: Kino Świat / zdj. Manolo Pavon / Samantha Lopez