Peter z „Deadpoola 2” zagra z Chwitelem Ejioforem w „The Man Who Fell To Earth”

Rob Delaney, który zasłynął jako Peter, krótkotrwały członek grupy X-Force z „Deadpoola 2”, dołączył do obsady szykowanego z myślą o Showtime serialu „The Man Who Fell To Earth”. Aktor pojawi się na ekranie obok występującego w głównej roli Chiwetela Ejiofora.

Produkcją „The Man Who Fell to Earth” zajmą się showrunnerzy Alex Kurtzman („Star Trek: Discovery”) i Jenny Lumet („Rachel wychodzi za mąż”). Serial będzie oparty na znanej powieści Waltera Tevisa z 1963 roku i ekranizacji z 1976 roku, w której główną rolę zagrał David Bowie. W serialowej wersji „Człowieka, który spadł na Ziemię”, nowy obcy przybywa na Ziemię w kluczowym dla ludzkiej ewolucji momencie. Bohater musi zmierzyć się z własną przeszłością, by wpłynąć na przyszłość ludzkiej rasy.

Rob Delaney zagra Hatcha Flooda, dziedzica rodziny, która dorobiła się na rozwijaniu nowoczesnych technologii. W obsadzie znaleźli się też Naomie Harris („Skyfall”) i Jimmi Simpson („Westworld”). Simpson wcieli się w Spencera Claya, agenta CIA, którego obsesja na punkcie prawdziwej tożsamości obcego doprowadza na skraj szaleństwa. Harris pojawi się na ekranie jako Justin Falls, genialna uczona i inżynier.

Źródło: Variety / zdj. Netflix