Piąty sezon serialu „Opowieść podręcznej” coraz bliżej. Pełny zwiastun i data premiery w Polsce

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery piątego sezonu serialu „Opowieść podręcznej”. Platforma Hulu zaprezentowała właśnie pełny zwiastun nadchodzących odcinków. Kiedy produkcja z Elisabeth Moss trafi do polskich widzów?

Po wydarzeniach z poprzedniego sezonu June (Elisabeth Moss) musi zmierzyć się z konsekwencjami zamordowania komandor Waterford i jednocześnie podjąć walkę o przedefiniowanie swojej tożsamości oraz celu. Owdowiała Serena (Yvonne Strahovski) próbuje z kolei odbudować swoją pozycję w Toronto, gdy wpływy Gileada wkradają się do Kanady. Komandor Lawrence (Bradley Whitford) współpracuje natomiast z Lydią (Ann Dowd) chcąc zreformować Gilead i przejąć władzę. W nowej serii na ekranie pojawiają się też Madeline Brewer, Amanda Brugel i Sam Jaeger. 

Sprawdź też: Pinokio powraca w pełnym zwiastunie produkcji od Disney+. Kiedy premiera filmu z Tomem Hanksem?

Premiera piątego sezonu serialu „Opowieść podręcznej odbędzie się w USA już 14 września. Na premierę zaprezentowane zostaną dwa odcinki, a kolejne będą debiutowały z tygodniowym opóźnieniem. W Polsce serial będzie można oglądać w serwisie HBO Max, gdzie pojawi się 15 września.

zdj. Hulu