Piąty sezon serialu „Opowieść podręcznej” z polskim zwiastunem. Kiedy premiera na HBO Max?

We wrześniu na mały ekran z nowym sezonem serialu „Opowieść podręcznej” powróci Elisabeth Moss. Jak zapowiada się kolejna odsłona produkcji zabierającej nas do dystopijnej wersji świata, w którym kobiety zostały całkowicie podporządkowane władzy. Zobaczcie polski zwiastun piątego sezonu i poznajcie harmonogram jego premiery.

W nowym sezonie June musi zmierzyć się z konsekwencjami zabicia komandora Waterforda. Stara się też na nowo zdefiniować swoją tożsamość i cel. Owdowiała Serena próbuje poprawić swoją pozycję w Toronto, gdy wpływy Gileadu rośną w Kanadzie. Komandor Lawrence współpracuje z Nickiem i Lydią, próbując zreformować Gilead i zdobyć władzę. June, Luke i Moira walczą z Gileadem na odległość, kontynuując misję ocalenia i ponownego spotkania się z Hannah.

Sprawdź też: Oglądalność drugiego odcinka „Rodu Smoka” jeszcze większa. Próg 10 mln przebity.

Premiera piątego sezonu serialu „Opowieść podręcznej zaplanowana została w Polsce na 15 września. Serial dostępny będzie wówczas na platformie HBO Max. Na antenie HBO premierowa emisja pierwszego odcinka serialu odbędzie się 19 września o godz. 21:10

Harmonogram emisji pierwszego odcinka 5. sezonu „Opowieści podręcznej”:

  • HBO – 19 września godzina 21:10
  • HBO 3 – 19 września godzina 22:00
  • HBO 3 – 20 września godzina 02:10
  • HBO – 21 września godzina 19:10
  • HBO 2 – 23 września godzina 00:25
  • HBO 2 – 24 września godzina 23:45

zdj. HBO Max / Hulu