Pierce Brosnan zagrał w nowej komedii Netfliksa. „Teściowie poszukiwani” z pierwszym zwiastunem

Netflix szykuje się do premiery nowej pełnometrażowej komedii. W produkcji „Teściowie poszukiwani” na ekranie spotkają się Adam Devine („Pitch Perfect”), Nona Dobrev („Miłosna pułapka”) i Pierce Brosnan („Czarny Adam”). Zobaczcie zwiastun.

Za wyreżyserowanie „Teściów poszukiwanych” odpowiada Tyler Spindel, filmowiec mający w dorobku takie filmowe tytuły, jak „Niewłaściwa Missy”, „Ojciec roku” czy serial „Breaking-In”. Scenariusz napisał z kolei Ben Zazove, autor „Gnoma i Julii: Tajemnicy zaginionych krasnali” i „Dobrej wróżki 2”.

Poza Devine'em, Dobrev i Brosnanem, w obsadzie znaleźli się też Michael Rooker („Strażnicy Galaktyki”), Ellen Barkin („Ocean's 13”) i Richard Kind („Big Mouth”)

Poniżej oficjalny opis filmu.

Owen Browning (Adam Devine) jest zwykłym kierownikiem banku, który właśnie ma poślubić miłość swojego życia - Parker (Nina Dobrev). Tuż przed ślubem na jego bank napadają słynni Widmowi Bandyci. Owen jest przekonany, że sprawcami napadu są jego przyszli teściowie (Pierce Brosnan, Ellen Barkin), którzy właśnie przybyli do miasta.

Premiera na Netfliksie odbędzie się dokładnie 7 lipca tego roku.

Zdj. Netflix