„Pierwsza dama”: gwiazda „Małych ognisk” obsadzona w roli córki Baracka Obamy

Lexi Underwood („Małe ogniska”) dołączyła do obsady antologicznego serialu „Pierwsza dama”. W ramach serii Showtime'u, aktorka zagra Malię, najstarszą córkę byłego prezydenta Baracka Obamy. 

W roli samego Baracka Obamy zobaczymy w serialu O-T Fagbenle. Przypomnijmy, że w obsadzie niedawno znalazła się też Gillian Anderson, która wcieli się w Eleanor Roosevelt, żonę Franklina Delano Roosevelta oraz Dakota Fanning mająca zagrać Susan Ford, córkę prezydenta Geralda Forda

Serial odsłoni kulisy osobistego oraz politycznego życia Pierwszych Dam, które podczas prezydentury swoich mężów miały często duży wpływ nie tylko na politykę kraju, ale też na społeczne i obyczajowe kwestie w Stanach Zjednoczonych. Bohaterkami pierwszego sezonu będą Eleanor RooseveltBetty Ford, jedna z założycielek kliniki Betty Ford Center do zwalczania uzależnień i Michelle Obama (Viola Davis), żona 44. prezydenta Stanów Zjednoczonych. W roli prezydenta Geralda Forda zobaczymy Aarona Eckharta, zaś jego małżonkę Betty Ford zagra Michelle Pfeiffer. Za scenariusz odpowiada Aaron Cooley, pełniący również funkcję producenta wykonawczego.

źródło: Coming Soon / zdj. Hulu