Pierwsza zapowiedź czwartego sezonu „Stranger Things” ujawnia los Hoppera!

Netflix pokazał właśnie pierwszą zapowiedź czwartego sezonu serialu „Stranger Things”, która ujawnia, jako los spotkał Jima Hoppera granego przez Davida Harboura.

Netflix ujawnił, że Jim Hopper więziony jest na śnieżnym pustkowiu Kamczatki, gdzie czyha na niego niebezpieczeństwo ze strony ludzi... i nie tylko. Tymczasem w USA pojawi się nowe zagrożenie – coś długo dotąd skrywanego, coś, z czym wszystko jest związane...

Prace na planie nowej serii wystartowały w styczniu. Zdjęcia mają potrwać do sierpnia, a czwarty sezon podobnie jak pierwszy i trzeci ma liczyć osiem odcinków. Daty premiery nowego sezonu należy spodziewać się na przełomie 2020 i 2021 roku.

Szczegóły na temat fabuły nowych odcinków pozostają tajemnicą, ale wiemy, że czwarty sezon podąży w zupełnie innym kierunku. Największą różnicą względem dotychczasowych odcinków ma być fakt, że historia zacznie wykraczać poza granice Hawkins — potwierdza to pierwsza zapowiedź serialu, w której pojawia się wzmianka „Już nie jesteśmy w Hawkins”. Produkcja nabierze większego rozmachu, ale niekoniecznie pod względem efektów specjalnych, a samej fabuły.

źródło:  zdj. Netflix