Pierwsza zapowiedź filmu „Aquaman and the Lost Kingdom”

Wydarzenie DC FanDome przyniosło widzom pierwsze spojrzenie na film „Aquaman and the Lost Kingdom”, w którym zobaczymy kolejne przygody bohatera granego przez Jasona Momoę.

Kontynuacja „Aquamana” zabierze nas do podwodnego królestwa, które znajduje się w najgłębszej części podwodnego świata. Jego mieszkańcy to wojskowa społeczność kierowana przez króla Mongo będącego niezwykle wrogo nastawionym do mieszkańców powierzchni i uważającego, że wszystkie ingerencje zewnętrznego świata powinny spotykać się ze zdecydowaną i zbrojną odpowiedzią.

W głównej obsadzie filmu „Aquaman 2” znajdują się Jason Momoa jako tytułowy heros, Amber Heard jako Mera, Patrick Wilson jako Orm, Yahya Abdul-Mateen II jako Czarna Manta, a także Dolph Lundgren wcielający się w Nerusa. Swoją rolę w filmie powtórzy też Randall Park wracający jako dr Stephen Shin, naukowiec, który ma obsesję na punkcie odnalezienia Atlantydy. Nowych bohaterów zagrali Pilou Asbaek znany z roli Eurona Greyjoya w „Grze o Tron”, a także Jani Zhao, Indya Moore i Vincent Regan. Film „Aquaman 2” zadebiutuj na ekranach kin 16 grudnia 2022 roku.

aquaman 2 (10).jpg

aquaman 2 (8).jpg

aquaman 2 (9).jpg

aquaman 2 (6).jpg

aquaman 2 (7).jpg

aquaman 2 (4).jpg

aquaman 2 (5).jpg

aquaman 2 (3).jpg

aquaman 2 (1).jpg

aquaman 2 (2).jpg

zdj. Warner Bros.