Pierwsze spojrzenie na nowych i powracających bohaterów filmu „Sonic. Szybki jak błyskawica 2”

W połowie marca ruszyły prace na planie filmu „Sonic. Szybki jak błyskawica 2”. Po miesiącu od startu do sieci trafiły właśnie pierwsze zdjęcia i nagrania z planu pokazujące nowych i powracających bohaterów serii.

Na pierwszych zdjęciach z planu pojawili się James Marsden wracający jako Tom Wachowski i Tika Sumpter wracając a w drugiej odsłonie serii jako Maddie Wachowski. Obok bohaterów pojawiły się także figury przedstawiające postacie Sonica, Tailsa, antropomorficznego lisa znanego doskonale fanom gry, którego widzieliśmy w scenie po napisach w pierwszym filmie oraz debiutującego w filmowym świecie Knucklesa. Nie ujawniono jeszcze, kto użyczy głosu nowemu bohaterowi, ale w ramach plotek z rolą łączony był Jason Momoa. Pojawiło się także pierwsze nagranie z planu pokazujące powrót Dr. Robotnika, w którego wciela się ponownie Jim Carrey.

W obsadzie filmu powracają także Ben Schwartz jako Sonic i Lee Majdoub (Agent Stone). Film „Sonic. Szybki jak błyskawica 2” wejdzie do kin 8 kwietnia 2022 roku. Reżyserią zajmuje się Jeff Fowler odpowiadający za pierwszą odsłonę serii, która zebrała z kas kin ponad 319 mln dolarów.

zdj. Paramount Pictures