Pierwsze zdjęcie z serialu o Lokim! Będą podróże w czasie?

Po premierze filmu„Avengers: Koniec gry” fani z niecierpliwością czekają na serialowy powrót Lokiego, którego ponownie zagra Tom Hiddleston. Marvel pokazał właśnie pierwsze zdjęcie z serialu, które potwierdza wcześniejsze spekulacje na temat jego fabuły. Zobaczcie sami!

Do sieci trafiło dzisiaj zdjęcie z kwietniowego spotkania Disneya z inwestorami, na którym pojawił się między innymi Kevin Feige. Główny architekt filmowego a teraz także serialowego uniwersum Marvela zdradził wówczas pierwsze szczegóły na temat serialu i jak się właśnie okazało, pokazał też jedno z pierwszych zdjęć, które możecie zobaczyć poniżej. Widzimy na nim logo serialu przypominające nieco to z komiksowej serii „Loki: Journey into Mystery” autorstwa Kierona Gillena, która ma być podobno inspiracją dla twórców. Najciekawszym jednak elementem zdjęcia jest oczywiście sam Loki, który przechadza się ruchliwą ulicą, a za nim widać fragment plakatu filmu „Szczęki” wyreżyserowanego przez Stevena Spielberga. Obecność plakatu oraz to, jak prezentują się stroje ludzi na ulicy, potwierdzają, że akcja serialu, przynajmniej w tej scenie, osadzona jest w 1975 roku. To z kolei potwierdza wcześniejsze pogłoski, że serial będzie osadzony w kilku różnych liniach czasowych.

marvel-studios-loki-disney-plus-series-1174312.jpeg

Wcześniejsze informacje na temat serialu pochodziły od braci Russo, którzy twierdzili, że istnieje prawdopodobieństwo, że w serialu o Lokim duży udział będzie miał Kapitan Ameryka! Fabuła serialu ma bowiem opowiedzieć o tym, jak Steve Rogers próbuje zwrócić zabrane przez Avengersów Kamienie Nieskończoności i naprawić tym samym zakłócone linie czasowe. Wszystko wskazuje więc na to, że Kapitan Ameryka będzie musiał wyruszyć w pościg za Lokim, który posiada Tesserakt, jeden z najpotężniejszych Kamieni Nieskończoności.

Nie wiemy jeszcze, kiedy serial o Lokim będzie miał swoją premierę, ale możemy się spodziewać, że przynajmniej jeden z czterech oficjalnie zapowiedzianych seriali Marvela zadebiutuje na platformie Disney+ jeszcze pod koniec tego roku. Oprócz Lokiego studio Marvela potwierdziło, że powstaną produkcje: Hawkeye”, WandaVision” oraz Falcon & Zimowy żołnierz”.

źródło: Comicbook.com / zdj. Marvel