Pierwszy zwiastun filmu „Kobieta w oknie” z Amy Adams

Studio 20th Century FOX pokazało właśnie pierwszy zwiastun filmu „Kobieta w oknie”, w którym główną rolę zagrała Amy Adams. Zobaczcie sami.

Pierwotnie film miał trafić do kin w październiku tego roku, ale Disney ogłosił w lipcu, że produkcja została usunięta z tegorocznego kalendarza premier i czekają ją spore dokrętki. Mówiło się, że decyzja o przerobieniu filmu wynikała z faktu, że widzowie, którzy widzieli film na pokazach testowych, byli zdezorientowani tym, co zobaczyli na ekranie.

Dzisiaj wiemy już, że nowa data premiery wyznaczona została na maj 2020 rok.

Film powstał na podstawie powieści A.J. Finna. Główną bohaterką historii jest Anna Fox, która straciła szczęśliwą rodzinę, pracę i nawet zdrowie. Kobieta od miesięcy nie opuszcza domu, a cały czas spędza w Internecie, przed telewizorem lub obserwując sąsiadów. Pozbawiona własnego życia zaczyna interesować się losem innych, a jej uwaga skupia się głównie na nowej rodzinie w okolicy, która przypomina jej tą, którą jeszcze niedawno sama miała. Pewnej nocy bohaterka jest świadkiem, czegoś, czego nie powinna zobaczyć. To wydarzenie sprawia, że jej życie zmienia się o 180 stopni, a na jaw wychodzą szokujące sekrety.

źródło: zdj. 20th Century FOX