Gramy dalej! Horrorowa seria „Piła” szybko powróci z jedenastą częścią!

Tegoroczny powrót horrorowej serii „Piła” niespodziewanie okazał się wyjątkowo udany i film zebrał dobre opinie oraz przyniósł solidne wpływy do kinowych kas. Studio Lionsgate zamierza więc kontynuować historię psychopatycznego mordercy Johna Krammera i zapowiedziała już premierę jedenastego filmu!

Piła” szybko powróci. Jedenasta część horroru już w 2024 roku!

Rozpoczęta w 2004 roku seria „Piła” powróciła w tym roku z dziesiątą odsłoną będąca zarówno prequelem kilku ostatnich odsłon, jak i kontynuacją pierwszych filmów opowiadających o makabrycznych grach i pułapkach wymyślanych przez psychopatycznego mordercę znanego jako Jigsaw. Przez lata filmy franczyzy wzbudzały bardzo mieszane opinie i nie cieszyły się uznaniem wśród krytyków. Wszystko odmieniło się jednak za sprawą najnowszej części, która niespodziewanie została pozytywnie odebrana przez recenzentów i wyjątkowo dobrze przyjęta przez widownię.

Film nie mógł też narzekać na finansowy wynik, który wyniósł ponad 107 mln dolarów przy budżecie na poziomie 13 mln dolarów. Studio Lionsgate nie zamierza więc tracić czasu i zapowiedziało właśnie „Piłę XI”. Film ma trafić do kin już 27 września 2024 roku. Nie mamy na ten moment żadnych informacji o fabule nowej części. Można jednak założyć, że Tobin Bell powróci jako Jigsaw.

Piła 11 premiera horroru

zdj. Lionsgate