Po Iron Manie czas na Kapitana Amerykę. Chris Evans gotowy na powrót do Marvela!

Marvel chce przywrócić do swojego filmowego świata wszystkich sześciu oryginalnych Avengersów. Bohaterowie, których pożegnaliśmy cztery lata temu po starciu z Thanosem mają zameldować się w zaplanowanym na 2027 rok filmie „Avengers: Secret Wars”. Swoją gotowość do powrotu potwierdził ostatnio Chris Evans wcielający się w Kapitana Amerykę.

Chris Evans też gotowy na powrót do Marvela. Oryginalni Avengersi prawie zebrani!

Ostatnie doniesienia zapewniały, że na powrót do Marvela zgodził się już Robert Downey Jr. mający ponownie wcielić się w Iron Mana, a teraz mówi się, że Chris Evans również jest gotowy na powrót do roli Kapitana Ameryki. Studio chce, aby aktorzy powrócili do swoich ról w wielkim filmowym wydarzeniu, jakim ma być szósta produkcja o drużynie Avengersów. Zaplanowane na 2027 rok „Secret Wars” mają być wielkim zwieńczeniem nie tylko ostatniej sagi, ale całego MCU. Film posłuży Marvelowi do przeprowadzenia lekkiego resetu i ustanowienia nowego statusu quo dla całego uniwersum, w którym niektóre postacie zostaną zastąpione zupełnie nowymi aktorami, a inni utrzymają swoje role.

Ostatni raz Chris Evans wcielił się w Kapitana Amerykę w filmie  „Avengers: Koniec gry”. W finale filmu widzieliśmy, jak bohater powrócił do teraźniejszości jako starzec, który w końcu spełnił swoje marzenie i spędził całe życie u boku Peggy Carter. Rogers podarował wówczas swoją tarczę Samowi Wilsonowi, przekazując mu tym samym miano Kapitana Ameryki. Od tego czasu Steve Rogers nie pojawił się w żadnym projekcie Marvela. Nie mamy pewności, czy bohater nadal żyje. Niejasnym pozostaje tym samym, czy jego powrót będzie związany z pojawieniem się alternatywnej wersji Kapitana Ameryki, czy odmłodzeniem znanej nam wersji Rogersa. Na ten moment do powrotu nie została nakłoniona już tylko Scarlett Johansson wcielająca się przez lata w Czarną wdowę.

źródlo: MyTimeToShineH / zdj. Xavier Collin / depositphotos