Po „Szczękach” baliście się wejść do morza. Po tym filmie zrezygnujecie z basenu [ZWIASTUN]

Studia Blumhouse i Atomic Monster pokazało w sieci następny zwiastun swego pierwszego przyszłorocznego dreszczowca. W filmie zatytułowanym „Przeklęta woda” zobaczymy między innymi aktorów z „Pierwszego człowieka” i „The Boys”. Za projekt odpowiadają James Wan i Jason Blum, twórcy „M3GAN” i „Obecności”.

„Przeklęta woda” powstała dla wytwórni Universal Pictures. Film zapowiadany jest jako thriller z elementami nadprzyrodzonymi. Opowie o pewnej rodzinie, która wprowadza się do nowego domu na przedmieściach. Bohaterowie wkrótce odkrywają, że w podwórkowym basenie skryła się przerażająca nadprzyrodzona istota. 

Film jest pełnometrażowym remakiem zrealizowanego już shorta w reżyserii Bryce'a McGuire'a z 2014 roku. Twórca oryginalnej produkcji był zaangażowany w realizację nowej wersji jako reżyser i scenarzysta.

Film o krwiożerczym basenie pierwszym kinowym horrorem 2024 roku. Kiedy premiera?

Główne role w filmie zagrali Wyatt Russell, znany z „Falcona i Zimowego żołnierza” oraz Kerry Condon („Duchy Inisherin”, „Zadzwoń do Saula”). Na ekranie spotkają między innymi Amélie Hoeferle („The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes”), Gavina Warrena („Pierwszy człowiek”), Nancy Lenehan („Złap mnie, jeśli potrafisz”, „The Boys”) oraz Jodi Long („Sullivan i Syn”).

Obok Wana i Bluma wyprodukowaniem „Przeklętej wody” zajęli się Michael Clear („Wcielenie”), Judson Scott („Blade – Wieczny łowca”) i Ryan Turek („Mercy Black”).

Kinową premierę filmu zaplanowano na 5 stycznia przyszłego roku. 

Zdj. Universal