Podano do stołu. Oto nowy zwiastun „Bones & All”, czyli love story o kanibalach od Luki Guadagnino

Warner Bros. udostępniło w sieci nowy zwiastun celebrowanego przez krytyków filmu „Bones & All” w reżyserii Luki Guadagnino („Tamte dni, tamte noce”, „Suspiria”). Rzućcie okiem, jak prezentuje się pełen empatii i romantyzmu dreszczowiec o kanibalach z Timothée Chalametem w roli głównej.

Nowy film Guadagnino jawi się jako historia pierwszej miłości utrzymana w konwencji romantycznego horroru. Ona jest młodą kobietą, która uczy się, jak przetrwać na marginesie społeczeństwa, on - ekscentrycznym i pozbawionym praw obywatelskich włóczęgą. Para wspólnie wyrusza w podróż, która prowadzi ich przez boczne drogi, ukryte przejścia i zapadnie Ameryki Ronalda Reagana

Aktorowi znanemu z „Tamtych dni, tamtych nocy” na ekranie partneruje Taylor Russell, wschodząca gwiazda kina znana z występów w takich tytułach jak „Zagubieni w kosmosie” czy „Escape Room”. Oprócz odtwórców ról głównych w „Bones & All” występują też m.in. Mark Rylance, Michael Stuhlbarg, André Holland, Jessica Harper czy Chloë Sevigny. Skrypt do filmu na podstawie powieści Camille DeAngelis sporządził David Kajganich („Suspiria”, „Nienasyceni”). 

Bones & All” przypadł do gustu uczestnikom Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, zbierając bardzo dobre recenzje od krytyków. W serwisie Rotten Tomatoes obraz posiada obecnie wynik 91% pozytywnych opinii po 44 opublikowanych tekstach. Z kolei Luca Guadagnino został podczas festiwalu wyróżniony nagrodą za pracę reżyserską przy tej produkcji. 

Film trafi do polskich kin dokładnie 25 listopada.

zdj. Warner Bros. / MGM