Podwójne tornado i podwójna dawka akcji w zwiastunie „Twisters”!

Czas na zapowiedź kolejnego filmu, który ma ambicję zostania letnim przebojem kasowym. Mowa o odświeżonym podejściu do „Twistera”, katastroficznego klasyka z 1996 roku. Główne role w nowej produkcji zagrali Glen Powell wcielający się w samozwańczego „pogromcę tornad”, oraz Daisy Edgar-Jones w roli specjalistki od wielkich burz. Zobaczcie nowy zwiastun.

Będzie kinowy przebój? Zwiastun nowegoTwistera

Daisy Edgar-Jones wcieliła się w Kate Cooper, byłą łowczynię burz, która w młodości przeżyła spotkanie z niszczycielską siłą tornada, a teraz pracuje za biurkiem i bada zachowanie burz na ekranie komputera. Los chciał jednak, że bohaterka zostaje zaciągnięta z powrotem na otwarte równiny przez swojego przyjaciela Javiego (Anthony Ramos), aby przetestować nowy, przełomowy system śledzenia burz.

Podczas testowania nowego systemu Kate spotyka Tylera Owensa (Glen Powell.), czarującego i lekkomyślnego gwiazdora mediów społecznościowych, który czerpie nieskrywaną przyjemność z chwalenia się swoimi przygodami w pogoni za burzami wspólnie ze swoją awanturniczą załogą – dla niego im bardziej niebezpieczne, tym lepiej. W miarę nasilania się sezonu burzowego pojawiają się coraz groźniejsze zjawiska atmosferyczne, których nigdy wcześniej nie widziano, a Kate, Tyler i ich rywalizujące zespoły trafiają prosto w sam środek systemów burzowych zbiegających się w środkowej Oklahomie.

Film wyreżyserował nominowany do Oscara Lee Isaac Chung, twórca „Minari”. Za scenariusz odpowiada z kolei Mark L. Smith pracujący nad tekstem do filmu „Zjawa”. Kinowa premiera filmu Twisters” odbędzie się już 19 lipca bieżącego roku.

W obsadzie „Twisters” są także: Kiernan Shipka („Chilling Adventures of Sabrina”), Maura Tierney („Romans”), Harry Hadden-Paton („Downton Abbey”), Sasha Lane („American Honey”), Nik Dodani („Atypowy”), David Corenswet („Superman: Legacy”), Tunde Adebimpe („Spider-Man: Homecoming”), Anthony Ramos („Transformers: Przebudzenie bestii”) Katy O’Brian („The Mandalorian”) oraz Brandon Perez („Nie!”).  

zdj. Warner Bros.