„Pokusa” – oto zapowiedź nowego filmu erotycznego od reżyserki „Dziewczyn z Dubaju” i „Sztuki kochania”

Dystrybutor Monolith Films podzielił się pierwszą zapowiedzią polskiego filmu erotycznego pt. „Pokusa”. Nad projektem jako reżyserka czuwa Maria Sadowska, autorka takich obrazów jak „Dziewczyny z Dubaju” czy „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Rzućcie okiem na teaser.

Czas na kolejny polski film erotyczny. O czym opowie „Pokusa” od Marii Sadowskiej?

Inez marzy o karierze dziennikarki. Gdy dostaje pracę w popularnym serwisie śledzącym życie gwiazd, wydaje jej się, że wielki świat ma na wyciągnięcie ręki. Nie spodziewa się jednak, jak dalece różni się on od jej wyobrażeń i jak bardzo może być niebezpieczny dla młodej, niedoświadczonej dziewczyny. Jej szef Filip jest co prawda niezwykle atrakcyjnym mężczyzną, ale traktuje Inez jak dziewczynę na posyłki.

Natomiast jej idol Maks, piłkarz u szczytu sławy, okazuje się czarującym, ale niepokojąco tajemniczym facetem. To właśnie o nim Inez ma napisać swój pierwszy materiał. W tym celu przez trzy dni ma nie odstępować go na krok. To, co zobaczy, przeżyje i poczuje, będzie musiała zachować tylko dla siebie. Chyba że znajdzie w sobie odwagę, by wywołać skandal, jakiego nikt się nie spodziewa.

Sprawdź też: Patryk Vega znalazł się nad przepaścią. Król polskiego Box-office'u okazuje się nierentowny

Kogo zobaczymy w nowym polskim erotyku? Obsada i data premiery filmu „Pokusa”

W głównej roli zobaczymy Helenę Englert („Znaki”, „Wszystko dla mojej matki”). Na ekranie aktorce partnerować będą m.in. Andrea Preti („Dziewczyny z Dubaju”), Piotr Stramowski („Pitbull. Nowe porządki”), Joanna Liszowska („Swingersi”), Piotr Głowacki („Bogowie”), Ola Ciupa („Miłość, seks & pandemia”) oraz Klaudia El Dursi znana z programu „Hotel Paradise”. Scenariusz do filmu Sadowskiej napisała Edyta Folwarska na podstawie własnej powieści o tym samym tytule.

Data premiery filmu „Pokusa” została wyznaczona na 27 stycznia 2023 roku.

Źródło i zdj. Monolith Films