Polska komedia „Fuks” wraca po 25 latach! Maciej Stuhr i Maciej Musiał w rolach głównych

Po 25 latach do polskich kin powrócą bohaterowie popularnej komedii sensacyjnej „Fuks”. Do swoich ról z pierwszego filmu wrócili Maciej Stuhr, Janusz Gajos i Tomasz Dedek. Nowymi gwiazdami obsady zostali natomiast Maciej Musiał i Paulina Gałązka. Premiera na początku 2024 roku. Zobaczcie pierwszą zapowiedź.

Polska komedia sensacyjna „Fuks” wraca w nowej odsłonie!

Wracamy do Aleksa Bagińskiego, który ćwierć wieku temu miał niezłego fuksa i jak się okazuje – lata lecą, a pewne rzeczy się nie zmieniają. Historia lubi kołem się toczyć. Coś o tym wiedzą Aleks i jego syn Maciek. Panowie są niezbitym dowodem na to, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Obaj są uczuciowi, zwariowani, szukają miłości i… regularnie pakują się w kłopoty.

Mimo że Maciek (Maciej Musiał) jest bystrym i ogarniętym dwudziestolatkiem, to pieniądze i samochód na randkę musi pożyczyć od taty. Jego ojciec Aleks (Maciej Stuhr) stara się żyć bez większych stresów, choć nie zawsze tak było. Miał skłonność do wpadania w tarapaty – i z gangsterami, i z kobietami. Poprzeczkę zawiesił naprawdę wysoko. Syn odziedziczył po nim brawurowy charakter i zamiłowanie do niebezpiecznych intryg. A wszystko zaczęło się od randki z internetu, która połączyła go z dwiema nieprzewidywalnymi kobietami (Paulina Gałązka i Katarzyna Sawczuk) oraz związanym z nimi wściekłym gangsterem (Cezary Pazura), na którego poluje emerytowany glina (Janusz Gajos), i wciągnęła w grę, której stawką jest wielka kasa oraz jeszcze większa miłość.

Kinową premierę komedii gangsterskiej „Fuks 2” zaplanowano na 12 stycznia 2024 roku.
W obsadzie nie pojawi się Agnieszka Krukówna, która byłą jedną z głównych gwiazd pierwszej części z 1999 roku.

zdj. Mówi Serwis / Mikołaj Tym