Polski thriller szpiegowski od Jana Holoubka z nowym zwiastunem

Jan Holoubek wprowadzi do kin tej jesieni kolejny film. We wrześniu twórca „25 lat niewinności” i „Wielkiej wody” pokaże widzom szpiegowski thriller „Doppelganger. Sobowtór”, którego gwiazdami są Jakub Gierszał i Tomasz Schuchardt. Zobaczcie pełny zwiastun.

„Doppelgänger. Sobowtór” otworzy 48. FPFF w Gdyni!

Film przenosi widzów w czas przełomu lat 70. i 80., a jego akcja rozgrywa się po dwóch stronach żelaznej kurtyny równocześnie. Hans Steiner (Jakub Gierszał) mieszka w tętniącym życiem Strasburgu, korzystając z możliwości, jakie daje Zachód. Wtapia się w lokalną społeczność, jednocześnie prowadząc działalność szpiegowską. Jan Bitner (Tomasz Schuchardt) mieszka z rodziną w Gdańsku, pracuje w stoczni. Pozornie nic nie łączy obu mężczyzn, jednak przeszłość skrywa tajemnicę, która postawi ich przed koniecznością zmierzenia się z własnymi słabościami i namiętnościami. Obaj staną przed pytaniem dotyczącym swojej tożsamości.

Sprawdź też: Disney+ zamienia się w Netfliksa! Walka ze współdzieleniem kont i nowe plany bez 4K!

Obok Jakuba Gierszała i Tomasza Schuchardta w filmie zobaczymy Wiktorię Gorodeckają Katarzynę Herman i Andrzeja Seweryna, a także zagraniczne gwiazdy: Emily Kusche, Joachim Raaf, Nathalie Richard i Jessica McIntyre.

Scenariusz napisał Andrzej Gołda, autor tekstów do takich projektów jak „Pan T”., „Ach śpij kochanie” i „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Premierę „Doppelganger. Sobowtór” zapowiedziano w polskich kinach 29 września 2023 roku.

zdj. NEXT FILM