„Poobijana” – zobaczcie zwiastun reżyserskiego debiutu Halle Berry

W listopadzie do oferty serwisu Netflix trafi film „Poobijana”, sportowy dramat będący reżyserskim debiutem Halle Berry, która zagrała w nim także główną rolę. Zobaczcie pierwszy zwiastun produkcji opowiadającej o byłej zawodniczki MMA, która walczy o prawo do opieki nad synem, próbując jednocześnie wrócić do kariery sportowej.

Jackie Justice (Halle Berry) to okryta hańbą była zawodniczka MMA. Nie ma w życiu szczęścia, a wiele lat po walce, w której czasie się skompromitowała, nadal kipi z wściekłości i żalu. Jej menedżer i chłopak Desi (Adan Canto) przekonuje ją, aby ponownie stanęła na ringu. W czasie brutalnej nielegalnej walki Jackie zwraca uwagę promotora ligi (Shamier Anderson), który obiecuje jej nowe życie. Jednak droga Jackie do odkupienia niespodziewanie się komplikuje, gdy w jej drzwiach staje Manny (Danny Boyd, Jr.) — syn, którego oddała tuż po porodzie.

Za scenariusz do filmu odpowiada Michelle Rosenfarb. Nad kręceniem scen walki czuwała ekipa pracująca na planie filmów z serii John Wick”. Film „Poobijana” trafi do widzów 24 listopada.

zdj. Netflix