Popularny cykl romansów powróci tej jesieni. Mamy nowy zwiastun filmu „After 5. Na zawsze”. Kiedy premiera?

W internecie wylądował nowy zwiastun filmu „After 5. Na zawsze” (ang. „After Everything”) od Voltage Pictures. Sprawdźcie, jak zapowiada się kolejna odsłona popularnego cyklu romansów, której bohaterami są Hardin (Hero Fiennes Tiffin) oraz Tessa (Josephine Langford).

Kiedy premiera filmu „After 5. Na zawsze”? Zobaczcie nowy zwiastun

W przeciwieństwie do książki, na której została oparta poprzednia część cyklu (tekst kończy się sceną, w której Hardin i Tessa mają dwójkę dzieci), czwarty film został zwieńczony pesymistycznym trzecim aktem, w którym dochodzi do rozstania pary protagonistów

W „Bez siebie nie przetrwamy” grana przez Josephine Langford Tessa zostawia Hardina z powodu publikacji książki opartej na ich związku. Fabuła nowego filmu skupi się na pokłosiu tamtych wydarzeń. Mężczyzna będzie musiał pogodzić się ze stratą ukochanej i skupić się na napisaniu nowej pozycji. Nowa życiowa droga zaprowadzi go do Lizbony, stolicy Portugalii.

Sprawdź też: „Ant-Man i Osa: Kwantomania” trafi na Disney+ w maju. Oto dokładna data premiery

Piąta część cyklu „After” trafi do amerykańskich kin dokładnie 13 września. Na ten moment nie znamy jeszcze polskiej daty premiery.

Zdj. Voltage Pictures