Popularny film Pixara wraca z nową częścią. Zwiastun „W głowie się nie mieści 2”!

Po ośmiu latach od premiery filmu „W głowie się nie mieści” możemy zobaczyć zapowiedź jego kontynuacji. Premiera drugiej części cenionej animacji Pixara nadejdzie wiosną 2024 roku.

Kontynuacja animacji „W głowie się nie mieści” z pierwszym zwiastunem

Już niedługo będziemy mogli wrócić do świata emocji wykreowanego w produkcji „W głowie się nie mieści” z 2015 roku. Bohaterką pierwszego filmu była 11-letnia Riley (Kaitlyn Dias), która wchodząc w okres dojrzewania, zmagała się z wieloma sprzecznymi emocjami. Jako widzowie mogliśmy śledzić właśnie, to jak wspomniane emocje kotłujące się w głowie nastolatki wpływając na jej codzienne życie.

Do grona emocji znanych z pierwszego filmu takich jak radość, smutek, wstręt, strach i gniew w kontynuacji dołączy też niepokój. W drugim filmie przyjrzymy się temu, jak Riley musi radzić sobie z przystosowaniem się do nowego otoczenia po przeprowadzce z Minnesoty do San Francisco. Przenosiny i buzujące emocje związane z dorastaniem sprawiają, że dziewczyna znajduje się w wyjątkowo trudnym okresie swojego życia, co może skończyć się utratą nie tylko przyjaciół, ale też całej rodziny! Zobaczymy więc, jak emocje w głowie próbują znaleźć sposób, aby pomóc Riley w załagodzeniu sytuacji i przystosowaniu się do nowego środowiska. 

Za reżyserię filmu odpowiada Kelsey Mann. Scenariusz stworzyła Meg LeFauve będą współautorką pierwszego filmu. Premierę „W głowie się nie mieści” zaplanowano w kinach na 14 czerwca 2024 roku.

zdj. Disney