Popularny polski serial kryminalny obejrzysz teraz ZA DARMO!

Z okazji zbliżającej się powoli premiery trzeciego i zarazem finałowego sezonu „Belfra” platforma Canal+ Online udostępniła widzom całkowicie darmowy dostęp do pierwszego sezonu jednego z najlepiej ocenianych kryminalnych seriali rodzimej produkcji.

Pierwszy sezon serialu „Belfer” za darmo!

Cały pierwszy sezon serialu „Belfer” z Maciejem Stuhrem w roli głównej możecie obejrzeć zupełnie za darmo na platformie streamingowej Canal+ Online.

Co ważne, dostęp do serialu uzyskacie bez konieczności rejestrowania konta i logowania się. Serial będzie można oglądać za darmo przynajmniej przez cały okres wakacji. Trzeci sezon „Belfra” zadebiutuje na platformie Canal+ Online już jesienią tego roku. Będzie to finałowa odsłona serialu.

t.jpg

Belfer” – o czym opowiada serial?

Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zalewski. Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.

zdj. Canal+ Online