Popularny serial WRÓCIŁ na Disney+. Czas rozwiązać kolejną sprawę morderstwa!

Po roku do streamingu wraca jedna z najlepszych serialowych nowości ostatnich lat. Na platformę Disney+ trafiły dzisiaj pierwsze odcinki serialu „Zbrodnie po sąsiedzku” z Seleną Gomez, Martinem Shortem i Steve'em Martinem.

Kryminalna komedia wraca na Disney+. Trzeci sezon „Zbrodni po sąsiedzku” już dostępny

W sierpniu 2021 roku na amerykańskiej platformie Hulu pojawił się serial „Zbrodnie po sąsiedzku”, który szybko zaskarbił sobie uznanie wśród krytyków i zbudował spore grono fanów. Produkcja powróciła z drugim sezonem niecały rok później, pod koniec czerwca, a teraz – utrzymując mniej więcej roczny okres przerwy pomiędzy sezonami – wraca z trzecią serią. Pierwszy sezon zebrał imponujące 100% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes, drugi mógł liczyć na 98% pozytywnych opinii wśród recenzentów, a trzeci jak na razie otrzymał 97% pozytywnych recenzji. Mimo widocznego trendu spadkowego nadal możemy jednak liczyć na przynajmniej przyzwoity poziom, bo trzeci sezon zasłużył według krytyków na ocenę 7,90/10.

Na trzeci sezon „Zbrodni po sąsiedzku” złoży się 10 odcinków. Premierowo na platformę Disney+ trafiły dwa epizody, a kolejne będą pokazywane co tydzień.

Sprawdź też: Ridley Scott żałuje, że nie wyreżyserował kontynuacji „Łowcy androidów”.

W trzecim sezonie Charles (Steve Martin), Oliver (Martin Short) i Mabel (Selena Gomez) prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa za kulisami broadwayowskiego przedstawienia, którego reżyserem jest Oliver. Przedwczesna śmierć spotyka Bena Glenroya (Paul Rudd), hollywoodzką gwiazdę kina akcji, która właśnie miała debiutować na Broadwayu. Trio domorosłych detektywów, wspomagane przez aktorkę Lorettę Durkin (Meryl Streep), rozpoczyna rozwiązywanie najtrudniejszej jak dotąd sprawy. Dodatkowo Oliver desperacko próbuje poukładać swój spektakl na nowo.

zdj. Emre Akkoyun / Depositphotos