„Porady na zdrady” wracają z drugą częścią. Zwiastun polskiej komedii z Karolakiem i Królikowskim

Mało Wam polskich komedii? Latem do kin z drugą odsłoną powróci film „Porady na zdrady”. Film zapowiadany jako komedia o mężczyznach, którzy nie wiedzą jak być facetami i kobietach, które ledwo z nimi wytrzymują, doczekała się właśnie zwiastuna.

„Porady na zdrady 2” zawitają do kin latem. Mamy zwiastun polskiej komedii

Poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach. W miejsce Maćka, który wspólnie ze swoją ukochaną Kaliną udają się na drugi koniec świata, stanowisko specjalisty od problemów w związkach przejmuje jego brat Franek (Antoni Królikowski). Nie podoba się to jego dziewczynie Asi (Karolina Chapko), która nie może znieść widoku pożądliwych damskich spojrzeń skierowanych na faceta jej życia.

W imię ratowania miłości Franek postanawia zmienić swoje zainteresowania zawodowe. Z pomocą przychodzi mu Tymek (Tomasz Karolak), który z wielkim sukcesem prowadzi grupę wsparcia „Mściwój” dla zagubionych w życiu facetów. Za jego sprawą Franek wplącze się w aferę, która wywoła u jego ukochanej jeszcze większą zazdrość niż do tej pory. Sfrustrowani swoimi partnerkami mężczyźni i rozżalone na swoich partnerów kobiety staną naprzeciw siebie, a finał tej historii zaskoczy wszystkich!

Sprawdź też: HBO zekranizuje nową powieść autora „American Psycho”. To będzie serial o seryjnym zabójcy i bananach z LA.

Film wyreżyserowała Sara Bustamante-Drozdek pod opieką artystyczną Ryszarda Zatorskiego – twórcy filmów „Porady na zdrady”, „Pech to nie grzech”, „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nigdy w życiu!” oraz „Dzień dobry, kocham cię!”.

W obsadzie znaleźli się: Tomasz Karolak (seria „Planeta Singli”, seria „Listy do M.”, „7 uczuć”), Antoni Królikowski („Pętla”, „Bad Boy”, „Banksterzy”), Karolina Chapko („Yuma”, „Ultraviolet” – serial), Rafał Zawierucha („Listy do M. 4”, „Pewnego razu… w Hollywood”), Julia Kamińska („Narzeczony na niby”, „BrzydUla” – serial), Barbara Kurdej-Szatan („Swingersi”, „7 rzeczy, który nie wiecie o facetach”), Piotr Gąsowski („Futro z misia”, „7 uczuć”), Renata Dancewicz („Bejbi blues”, „33 sceny z życia”), Michał Meyer („Planeta Singli. Osiem historii”, „Zakochani po uszy” – serial), Anna Samusionek („Och, Karol 2”), Katarzyna Kwiatkowska („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”), Kamil Szeptycki („Czarna owca”, „Listy do M. 3”), Ksawery Szlenkier („Bo we mnie jest seks”, „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie”)

Film „Porady na zdrady 2” trafi do polskich kin już 4 sierpnia.

 

zdj. Kino Świat / Robert Jaworski